PFSA: Finansije i finansijsko pravo

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Dzazera
Posts: 65
Joined: 18 Aug 2009, 12:14

Hvala :c025:
i ja vam mogu reci da nisam uradila nista bolje nego prethodna dva puta (jedan list i 2-3 recenice na narednom sve ukupno),mozda zbog pitanja :rokovi i procedure,koje sam bas ono pedantno ispisala sa svim tacnim datumima......ostalo isto kao i uvijek definicija is skripte i glavne teze
Zaista ne znam koji mu je kriterij i ovo mi je bio najzbunjujuci i frustrirajuci  ispit u zivotu  :k837:
athena
Posts: 248
Joined: 28 Dec 2010, 21:33

Mene su plasili sa finansijama tipa tesko poloziti kao ljudi izlaze vise puta. Morate nabubat skriput, ne lupetajte svojim rijecima, nemojte mijesat lekcije malo od ove malo od one pa nek prof  izabere sta mu pase, odgovorajte  potpuno a ne djelimicno na pitanja. Pisite sve sto znate o toj lekciji, nemojte se bazirat samo na 5 recenica  Prvi put sam izasla ispit sad u septembru i polozila sam bez problema. Ja sam dobila pitanje osnovica PDV a, odgovorila sam na to pitanje konkretno a onda sam pisala sve o PDV u sto sam znala, uporedila PDV sa porezom na promet roba i usluga znaci nisam se samo bazirala na tih pet recenica.  Mogla sam se bazirat samo na konkretno pitanje da sam ucila iz knjige posto nisam pisala sam sve sto sam znala. Odgovorite konkretno na pitanje i pisite sta znate o toj lekciji. Nemojte slusat sta vam drugi kazu, naucite skriptu cijelu kad dobijete pitanja ispisite lekcije potpuno  i NEMOGUCE DA NE POLOZITE, ako sazvacete skriptu.
Last edited by athena on 06 Sep 2012, 17:38, edited 1 time in total.
maidak
Posts: 22
Joined: 01 Jun 2010, 15:33

kad je upis ocjena????
athena
Posts: 248
Joined: 28 Dec 2010, 21:33

Bio ti je upis isti dan kad su izasli rezultati, posalji mu mail da  ga pitas kad mozes opet doci da upises ocjenu.
mido117
Posts: 312
Joined: 07 Jan 2010, 09:36

da li je prof upisivo ocjene i bez ociscene godine??
athena
Posts: 248
Joined: 28 Dec 2010, 21:33

Ja koliko znam da nije, otvarao je index i gledao e sad dal je onako iz radoznalosti il da provjeri jesmol ustav polozili to ne znam.
Jalle89
Posts: 283
Joined: 03 Dec 2010, 16:44

Nema šanse da upiše ocjenu prije očišćene godine..
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Ne da ima šanse, nego je mora upisati. ;)

Interesuje me kako je objavio rezultate? Pod brojem indeksa ili je objavljivao imena i prezimena?
mido117
Posts: 312
Joined: 07 Jan 2010, 09:36

oj pa sta sad,ja imam zadnji termin iz ustava 27 da li ce taj htjet upisat ,do kada se moze da li neko zna j upisat ocjene koje nismo upisali do kog datuma??
Jalle89
Posts: 283
Joined: 03 Dec 2010, 16:44

Iz vlastitog iskustva, meni nije htio upisat, i kad sam položila ustav odem opet do njega, i upiše mi ocjenu i
još kaže:Ja neću provjeravat da li si TI položila ustav ili ne, ali mogu ti reći ako nisi očistila drugu godinu, a ja ti budem upisao ocjenu, onda će biti jako velikih problem. Mido 117 otiđi kod njega i objasni mu situaciju.
Post Reply

Return to “III godina”