PFSA: Uvod u građansko pravo

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
amila
Posts: 167
Joined: 02 Jun 2009, 13:01

[quote="mimili"]
redovan sam student, ali nikako ne idem na vjezbe iz gradjanskog prava,
pa me interesuje, ako ima neko od starijih, iskusnijih  :) da mi kaze
hoce li to biti problem? ;(
jel ona ove dolaske pika kao aktivnost, il za potpis? jer sam cula da prof. ne pravi nikakve probleme oko potpisa...jel to tacno???? :moli:

unaprijed zahvalna  :f010:
[/quote]

Nebih da te prepadam al mislim da je problem ako se neide na vjezbe iz gradjanskog jer se upravo na osnovu prisustva potpis dobije,bar su tako meni starije kolege rekle.Za nasljedno nije problem a za gradjansko kazu da su prilicno strogi po pitanju potpisa.Ako neko zna neku drugu informaciju,neka me ispravi.
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="amila"]
[quote="mimili"]
redovan sam student, ali nikako ne idem na vjezbe iz gradjanskog prava,
pa me interesuje, ako ima neko od starijih, iskusnijih  :) da mi kaze
hoce li to biti problem? ;(
jel ona ove dolaske pika kao aktivnost, il za potpis? jer sam cula da prof. ne pravi nikakve probleme oko potpisa...jel to tacno???? :moli:

unaprijed zahvalna  :f010:
[/quote]

Nebih da te prepadam al mislim da je problem ako se neide na vjezbe iz gradjanskog jer se upravo na osnovu prisustva potpis dobije,bar su tako meni starije kolege rekle.Za nasljedno nije problem a za gradjansko kazu da su prilicno strogi po pitanju potpisa.Ako neko zna neku drugu informaciju,neka me ispravi.
[/quote]
Koleginice, nije da vas prepadam, ali cete "zaglibiti" oko potpisa iz gradjanskog prava. Asistentica Darja na kraju semestra stavi na oglasnu spisak studenata koji mogu dobiti potpis. (Podvuceni su zelenim markerom)
mimili
Posts: 3
Joined: 25 Dec 2009, 14:19

uuuu znaci zaglibila sam skroz  :| ;( :@
i sta bude kad se ne dobije potpis?
i ima li jos studenata koji ne idu?
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="mimili"]
uuuu znaci zaglibila sam skroz  :| ;( :@
i sta bude kad se ne dobije potpis?
i ima li jos studenata koji ne idu?
[/quote]
Ma to je pocetni savjet starijih generacija. "Idi na vjezbe iz gradjanskog zato sto proziva, na nasljedno zato sto nikad ne mozes nauciti taj predmet kod kuce. I mora se sve nauciti napamet iz ustavnog" Eh sad znam da je profesor Misita veoma tezak sto se tice potpisa, tako da moljakanje nece pomoci. A ako ne dobijes potpis valjda neces moci izaci na taj ispit ili tako nesto !!!. (Nisam se nasao u toj sitauciji)
P.S.
Molim te, nemoj se prepasti ili misliti nesto lose radi uzvicnika kao koleginica Nissy.
delirium_tremens
Posts: 199
Joined: 28 Jun 2009, 00:49

hjoj..  :o293: tesko ovo bgm..zadaci ubise  :moli:

ima li nesto slucajno :P iz drugog dijela da se preskace ili ne treba ? :P
Provincijalka
Posts: 381
Joined: 26 Aug 2009, 16:01

[quote="delirium_tremens"]
hjoj..  :o293: tesko ovo bgm..zadaci ubise  :moli:

ima li nesto slucajno :P iz drugog dijela da se preskace ili ne treba ? :P
[/quote]
Nema, rekla ass. u cetvrtak, sve se uci (bar bi trebalo  :mrgreen::h035: :h035:
deauxma1212
Posts: 67
Joined: 22 Sep 2009, 19:46

Kakav cetvrtak?Koliko znam drzala je predavanja u utorak umjesto profe i to je to.Nije valjda ona cijelu sedmicu odrzavala neka predavanja za koja ne znam :S
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="Provincijalka"]
[quote="delirium_tremens"]
hjoj..  :o293: tesko ovo bgm..zadaci ubise  :moli:

ima li nesto slucajno :P iz drugog dijela da se preskace ili ne treba ? :P
[/quote]
Nema, rekla ass. u cetvrtak, sve se uci (bar bi trebalo  :mrgreen:)   :h035: :h035:
[/quote]
Kao ne trebamo uciti one teorije zablude (Pa one skole od 126. do 130. strane).
Nissy
Posts: 264
Joined: 31 Oct 2009, 19:58

[quote="deauxma1212"]
Kakav cetvrtak?Koliko znam drzala je predavanja u utorak umjesto profe i to je to.Nije valjda ona cijelu sedmicu odrzavala neka predavanja za koja ne znam :S
[/quote]
U utorak je ass držala predavanja a u čet vježbe i to dvočas (jer nećemo imati vježbe 31.12)... i to je to...nećemo ih više imati, 7.1 je praznik a 14. je ass rekla da će biti na fax-u pa ko ima nešto pitati može doći...
delirium_tremens
Posts: 199
Joined: 28 Jun 2009, 00:49

[quote="alenko_sa"]
[quote="Provincijalka"]
[quote="delirium_tremens"]
hjoj..  :o293: tesko ovo bgm..zadaci ubise  :moli:

ima li nesto slucajno :P iz drugog dijela da se preskace ili ne treba ? :P
[/quote]
Nema, rekla ass. u cetvrtak, sve se uci (bar bi trebalo  :mrgreen:)   :h035: :h035:
[/quote]
Kao ne trebamo uciti one teorije zablude (Pa one skole od 126. do 130. strane).
[/quote]

sigurno ? jel to rekla ass or ?  :moli: :moli:
a nikako, ili trebamo znati koje su, nabrojati blabla kao u prvoj parcijali sto je bilo za one teorije ?
Post Reply

Return to “II godina”