PFSA: Moderne pravne kodifikacije

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="delirium_tremens"]
[quote="alenko_sa"]
Potpisi iz MPK su 11 i 12. januara. (5. januara pofesor dijeli potpise onima koji su bili aktivni i redovni na predavanjima)
[/quote]

jaoo  :O valja cekat do 11tog. pa kad ce to onda biti rok ? :/ jel moguce da bude posljednji ?  :cupo:
[/quote]
Vidjet cemo, nisu jos izasli rokovi. Ali kako ja znam da mi dvije sedmice kasnimo za prvom godinom. Oni su krenuli ranije. Pa valjda bi bilo logicno da mi jos idemo dvije sedmice poslije njih. Znaci pocetak ispita ti tamo dodje oko 15 ili 16 - tog januara (Mozda cak i kasnije).
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Nama semestar zvanično završava u petak 15. januara. Na taj dan je ispunjen fond od 15 sedmica. Nakon toga bi trebali imati jednu sedmicu pauze (kao priprema pred ispite), pa tek onda ispite od ponedjeljka 25.1.

Kažem, ovako bi trebalo da bude... Druga je stvar što ovako sigurno neće biti. :mrgreen:
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="MarcusTulliusCicero"]
Nama semestar zvanično završava u petak 15. januara. Na taj dan je ispunjen fond od 15 sedmica. Nakon toga bi trebali imati jednu sedmicu pauze (kao priprema pred ispite), pa tek onda ispite od ponedjeljka 25.1.

Kažem, ovako bi trebalo da bude... Druga je stvar što ovako sigurno neće biti. :mrgreen:
[/quote]
Nadajmo se najboljem !!!!!!!  :mrgreen:
Damir89
Posts: 292
Joined: 06 Jul 2009, 22:40

Zna li se termin ispita (možda je neko bio na vježbama jučer pa nešto saznao :))?
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="Damir89"]
Zna li se termin ispita (možda je neko bio na vježbama jučer pa nešto saznao :))?
[/quote]
Da, ispit je 28.01.2010. godine.
Nissy
Posts: 264
Joined: 31 Oct 2009, 19:58

[quote="alenko_sa"]
[quote="Damir89"]
Zna li se termin ispita (možda je neko bio na vježbama jučer pa nešto saznao :))?
[/quote]
Da, ispit je 28.01.2010. godine.
[/quote]
Kolega moram vas ispraviti, termin je 26.... :P uostalom pogledajte u Općoj diskusiji, stavljeni su rokovi...
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="Nissy"]
[quote="alenko_sa"]
[quote="Damir89"]
Zna li se termin ispita (možda je neko bio na vježbama jučer pa nešto saznao :))?
[/quote]
Da, ispit je 28.01.2010. godine.
[/quote]
Kolega moram vas ispraviti, termin je 26.... :P uostalom pogledajte u Općoj diskusiji, stavljeni su rokovi...
[/quote]
Pardon, pobrkao sam Bracno i MPK  :mrgreen:  :U A nemam potrebe gledati u Opcoj diskusiji, zapisao sam rokove u rokovnik !!!
Last edited by Alen89 on 25 Dec 2009, 19:56, edited 1 time in total.
Nissy
Posts: 264
Joined: 31 Oct 2009, 19:58

[quote="alenko_sa"]
[quote="Nissy"]
[quote="alenko_sa"]
[quote="Damir89"]
Zna li se termin ispita (možda je neko bio na vježbama jučer pa nešto saznao :))?
[/quote]
Da, ispit je 28.01.2010. godine.
[/quote]
Kolega moram vas ispraviti, termin je 26.... :P uostalom pogledajte u Općoj diskusiji, stavljeni su rokovi...
[/quote]
Pardon, pobrkao sam Bracno i MPK  :mrgreen:  :U A nemam potrebe gledati u Opcoj diskusiji, zapisao sam rokove u rokovnik !!!
[/quote]

Da se pogleda u Općoj diskusiji sam uputila sve kolege koji nisu vidjeli odnosno zapisali rokove.....a mislim kolega, da su bespotrebni ti uzvičnici na kraju!
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="Nissy"]
[quote="alenko_sa"]
[quote="Nissy"]
[quote="alenko_sa"]
[quote="Damir89"]
Zna li se termin ispita (možda je neko bio na vježbama jučer pa nešto saznao :))?
[/quote]
Da, ispit je 28.01.2010. godine.
[/quote]
Kolega moram vas ispraviti, termin je 26.... :P uostalom pogledajte u Općoj diskusiji, stavljeni su rokovi...
[/quote]
Pardon, pobrkao sam Bracno i MPK  :mrgreen:  :U A nemam potrebe gledati u Opcoj diskusiji, zapisao sam rokove u rokovnik !!!
[/quote]

Da se pogleda u Općoj diskusiji sam uputila sve kolege koji nisu vidjeli odnosno zapisali rokove.....a mislim kolega, da su bespotrebni ti uzvičnici na kraju!
[/quote]
Koleginice, nije moguce da ste se prepali uzvicnika !!!
Last edited by Alen89 on 25 Dec 2009, 22:54, edited 1 time in total.
Nissy
Posts: 264
Joined: 31 Oct 2009, 19:58

Prepala? :ples:  Samo kažem da su bespotrebni....
Post Reply

Return to “II godina”