PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Podforum studenata postidplomskog studija (II ciklus) Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
NeLa
Posts: 133
Joined: 07 Sep 2009, 07:44

Zna li se koliko kosta upis za DL studij?
emir.serbo
Posts: 4
Joined: 09 Jun 2010, 13:57

Zna li neko možda vezano za historijski smjer koji profesori predaju, iz koje se literature uči?
NeZ
Posts: 346
Joined: 05 Dec 2009, 10:24

I mene to zanima?Nek nam fino napisu koji su profesori na kojoj katedri valjda imamo pravo to da znamo?
Last edited by NeZ on 17 Aug 2012, 14:16, edited 1 time in total.
Ameli88
Posts: 105
Joined: 06 Nov 2009, 15:39

Hajmo ljudi, ko zna, pisite nam za drzavnu i medjunarodnu katedru-upravni smjer...i evo takodjer pitaju za historijsku, koji su profesori, predmeti...literatura ???? Da li se neko raspitivao, zna li bar neke informacije ???
Harvester_of_Sorrow
Posts: 364
Joined: 04 Feb 2010, 14:48

Danas je tek pocela studentska za postdiplomski sa radom. Ja cu na fax u utorak pa cu se raspitati, ali se nadam da ce objaviti na oglasnoj tako da smo svi upuceni.
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Da sumiramo, prije nego što USP preda molbu. Konkurs za upis na II ciklus je otvoren od 22. avgusta do 15. septembra 2012. godine. S obzirom da je prema utvrđenom rasporedu zadnji ispit na četvrtoj godini 02.10. (Međunarodno finansijsko pravo), molimo da se rok produži do 15. oktobra? Molba će se predati u utorak, jer sutra je vjerovatno neradni dan zbog Bajrama.
reuf
Posts: 210
Joined: 21 Jan 2010, 14:41

[quote="NeLa"]
Zna li se koliko kosta upis za DL studij?

[/quote]


I mene ovo zanima, ako neko ima informaciju o cijeni vanrednog studija, koliko ce to kostati ove godine sve skupa???
klaricce
Posts: 1
Joined: 20 Aug 2012, 12:31

Da li studentska za postdiplomski  izdaje i uvjerenja o diplomi za nas koji to nismo ranije izvadili? :k837:
Aazraa
Posts: 42
Joined: 21 Aug 2009, 01:25

teta Danica je rekla da se naucimo citati konkurs i da fino pise da nema vanredno samo dl.. doslovno je rekla "nema vise studirat i radit" .. blago je reci da sam razocarana bila kada sam je cula..
1000 + 130 kosta i samofinansirajuci i DL
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Šta sve nećemo čuti na našem Fakultetu. Pa prvo se trebala informisati šta znači pojam "DL studij", prije nego što je rekla "nema više studirati i raditi". Distance Learning ili učenje na daljinu podrazumijevaju da je student udaljen od nastavnika/predavača, da koristi neki oblik tehnologije (najčešće kompjuter) kako bi imao pristup nastavnim materijalima, da  koristi tehnologiju kako bi komunicirao sa nastavnikom/predavačem i drugim studentima, te da je studentima dostupan odgovarajući oblik kontinuirane nastavne podrške. Ovaj vid studiranja omogućava studentima prevladavanje vremenskih i prostornih ograničenja, izrazitu fleksibilnost studiranja, te olakšava studij uz rad.
Post Reply

Return to “II ciklus studija”