PFSA: Druga godina | Opća diskusija...

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
bambi_88
Posts: 355
Joined: 23 Sep 2009, 11:19

kolegice vi u statusu vanrednog studenta možete studirati sveukupno 12 godina osim ako se što nije promijenilo ali mislim da nije tako da u prosjeku ako se ne varam možeš si priuštiti da svaku godinu obnoviš tri puta pritom ne ubrajam 5 godinu... a kolizije nema niti ne vjerujem da će je biti.... :)
devils_advocate
Posts: 101
Joined: 24 Jul 2012, 23:40

Je li znate mozda da li ce dolaziti do promjene ispitnih termina sad u septembru posto vidim da su neki ispiti zakazani za nedjelju 2.9?
Jenny1406
Posts: 1671
Joined: 21 Nov 2009, 10:41

Odgovor na pitanje imas par postova iznad. :d055:
devils_advocate
Posts: 101
Joined: 24 Jul 2012, 23:40

Aham thx preko moba sam online pa mi samo 4 posta po str prikaziva. Ok kako god znam da smo i ranije imali neke ispite subotom i to mi je ok al ja bar nikad nisam do sada imao nedjeljom pa sam se zbog toga i cudio
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

Nema problema kolega, uglavnom tako je bilo ranije, međutim da bi se izbjeglo poklapanje ispita i omogućilo da i studenti koji rade (vanredni) ne moraju stalno izlaziti sa posla onda su uveli i u dane vikenda ispite. Možda izgleda malo neobično, ali sa druge strane nije ni to loše, pogoto nedjeljom jer je manja gužva u saobraćaju i samom gradu. :d055:
devils_advocate
Posts: 101
Joined: 24 Jul 2012, 23:40

Svakako da nije loše, za svaku pohvalu je što profesori i asistenti zele uopce dolaziti na fakultet u dane vikenda.....grrr tko mi je lupio dislike -.- :D
HellMade
Posts: 28
Joined: 24 Mar 2010, 14:13

Cini mi se da jedino mi na PFS imamo problema sa tehnikalijama kao što je prijava ispita. U Tuzli kolege na pocetku godine prijave sve ispite i izlaze bez ikakvih zavrzlama. Stvarno ne shvatam cemu komplikovanje ovakve vrste.
ninacandy
Posts: 34
Joined: 06 Jan 2011, 11:57

Zelim da se ispisem sa faksa, zna li neko kakva je procedura, je li potreban neki zahtjev ili sl..... Unaprijed hvala!!!
devils_advocate
Posts: 101
Joined: 24 Jul 2012, 23:40

mislim da moram pisati molbu i u kešu dati 50KM
hujdur
Posts: 98
Joined: 05 Oct 2010, 08:15

Da li neko zna da li ce mi praviti problem da mi se upisu ocjene gdje treba jer nisam polozio pola Rima i sve su mi ocjene unesene gdje bi trebale biti osim gradjanskog i bracnog ,za bracno je rekla da ne moze biti starija njena ocjena od ocjene predmeta iz 1 godine i gdje to da uradim ?
Post Reply

Return to “II godina”