Studentska služba

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.

Zadovoljni ste radom studentske službe?

Da
71
13%
Ne
459
87%
 
Total votes: 530
Harvester_of_Sorrow
Posts: 364
Joined: 04 Feb 2010, 14:48

[quote="Jenny1406"]
Vec duze vremena nisam bila na studentskoj sluzbi, jer za tim nisam imala potrebe, ali sam zaista mislila da su se stvari promijenile na bolje - pogotovo nakon dolaska novih ljudi, odnosno studenata koji su poceli da rade (volontiraju). Međutim, od dosta ljudi sam cula da se skoro nista nije promijenilo i da je puno, puno gore. Licno ja sam ogorcena na rad studentske sluzbe. Prije svega su neprofesionalni, a zatim jako, jako drski. Smatram da su i neodgovorni, jer nije im se jednom desilo da na oglasnu plocu okace pogresna obavestenja, pa zbog toga naprave pometnju među svim studentima. Zatim cesto znaju da zagube indexe, da optuzuju studente kako ne znaju da prijavljuju ispite na ISSS, da ne znaju ili su zaboravili pass ISSS, da svi problemi i pitanja s kojima im studenti dolaze nije njihov problem i da o tome oni ne znaju nista, da otuzuju studente da su obrasce za ovjeru semestra ili upis u godinu kupili na nekom drugom faklutetu, a zaparo su taj isti obrazac prodali nekoliko minuta ranije, i monogo, mnogo jos gorih stvari. Studentska sluza bi trebala biti ogledalo naseg fakulteta, a sto je najzalosnije ona to i jeste. Zbog toga puno ljudi odustaje, puno ljudi odluci da se ne upise, itd. Da ne bih otisla predaleko, samo mogu reci da je nas fakultet obrazovna institucija prije svega, zatim institucija koja bi trebala biti primjer svima, ali ipak to je samo tuga, cemer i jad.
[/quote]
Potpis i pecat. :D
spavalica
Posts: 245
Joined: 27 Oct 2010, 14:28

Jel stud radi sad do petka?
djavac
Posts: 62
Joined: 12 Aug 2009, 12:33

Radi li studentska ove hefte zna li ko ??
kp500
Posts: 615
Joined: 07 Jan 2010, 21:16

Studentska radi od 17.08. čini mi se. Ali eto prolaziću pored faksa danas pa ću vidjeti 100%
SamraD
Posts: 245
Joined: 27 Sep 2011, 13:21

Kad zavrsava godisnji odmor za profesore? Je li se iko moze naci ove sedmice na fakultetu?
Minkica
Posts: 135
Joined: 27 Apr 2010, 13:29

Može li mi neko reći da li je počeo upis i do kada traje?
zlatokosa
Posts: 421
Joined: 01 Oct 2009, 12:39

Kako sam cula upis pocinje od 15.09. , a trajat ce dok ne zavrse svi ispiti.... Mislim da se oko toga ne morate brinuti..  :f035:
ja_
Posts: 235
Joined: 13 Jul 2010, 02:25

molim vas da mi neko objasni...tek mi pocinje teci apsolventski ..kako ja sad placam?
Didy
Posts: 305
Joined: 28 Sep 2009, 14:34

ništa ne plačaš...ovu godinu imaš gratis,a iduce godine, ako ne polozis sve predmete iz 4 godine.,plačas po nepoloženom ispitu 100KM...
ja_
Posts: 235
Joined: 13 Jul 2010, 02:25

stvarno...hvala na informaciji...
volim sve sto je gratis :)
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”