PFSA: Institucije rimskog prava

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="muceba"]
Da li se ovi termini odnose i na komisijski ispit jer na oglasnoj ploci ne pisu rokovi za komisijski ispit iz rima samo redovni?Nadam se odgovoru! :O
[/quote]
Ne kontam te, ako izlazis komisijski ili obnavljas godinu ili si prenjeo rim u drugu godinu. A onda izlazis kad pise na oglasnoj, a to 21.01.2010. ako se ne varam !!!!
solus21
Posts: 48
Joined: 24 Sep 2009, 22:25

Pitanje u vezi testa: prof. je spominjao da neće sva pitanja biti esejska, nego da će neka biti pitanje-odgovor u jednoj rečenici. Da li se ovo dogodilo ijednoj generaciji prije?? I je li pogubno izaći na test sa lošim znanjem? :U
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

@Solus21

Ni ja nisam naucio,vec cu malo da procitam sutra ujutro i ode na test reda radi

Iskreno ne mogu nam nista i nemaju sta da ti urade ako si izasao i pokusao da nesto uradis,bolje i to,nego kuci sjediti i nista :D

Ovako me nista ne kosta i gotovo,a uradit cu bilo sta :P

Imam neki predosjecaj da ce profa gledati ko je izasao,a ko ne jer se dobro sjecam da je spominjao 3-4 predavanje da mu je bitno ko izadje na test,a ko ne,na nama je da li cemo izaci,ali njemu je to kao bitno  :P
Kontra
Posts: 48
Joined: 23 Oct 2009, 16:51

Moze li mi neko napisati u koliko je sati sutra test ?
pitbull
Posts: 17
Joined: 20 Jun 2009, 15:29

stvarno... i ja bih bio zahvalan, i hoce l' biti predavanja tj. hoce li biti potpisa kao i prosli cetvrtak ili moram cekati 31.  :mrgreen:
M@ky
Posts: 37
Joined: 20 Dec 2009, 02:43

ass je rekla da svi dodjemo u 08.00 pa ce vidjeti kako da nas podjeli u grupe...a potpisi su 31...
muceba
Posts: 18
Joined: 15 Dec 2009, 17:07

[quote="alenko_sa"]
[quote="muceba"]
Da li se ovi termini odnose i na komisijski ispit jer na oglasnoj ploci ne pisu rokovi za komisijski ispit iz rima samo redovni?Nadam se odgovoru! :O
[/quote]
Ne kontam te, ako izlazis komisijski ili obnavljas godinu ili si prenjeo rim u drugu godinu. A onda izlazis kad pise na oglasnoj, a to 21.01.2010. ako se ne varam !!!!
[/quote]

Izlazim komisjski,ali mi nije jasno ono na oglasnoj ploci jer nije naglaseno da je komisijski ispit nego su ono rokovi za redovni termin koliko sam ja skontao jer je uvijek do sad naglasavan i postavljan poseban termin za komisijski ispit,a poseban za redovni rok. Valjda sad kontas sta hocu da kazem  ;)  :S
Alermanjo
Posts: 70
Joined: 28 Aug 2009, 02:06

Zna li iko da li se test radi u toku vjezbi ili predavanja? I da li je ista satnica za prvu i drugu smjenu ili?
Mimi
Posts: 148
Joined: 21 Aug 2009, 23:08

da li je tacno da je sutra test iz rima za sve u 8,ja sam cula da ce kao malo raje izaci na to i da je asistentica rekla da je u 8....mada ja mislim da je u 8 prvoj smjeni,jer je asistentica nama iz druge smjene rekla da je test za vrijeme vjezbi,znaci do 1-2 i od 2-3........ako neko zna tacnu informaciju nek mi javi pls.....
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

Jel bio to ispit za sve grupe i smjene jutros ?  :O

Ili samo za I smjenu :)

Moze neko reci,hvala  :P
Post Reply

Return to “I godina”