PFSA: Upravno pravo I

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Lucky Strike
Posts: 494
Joined: 21 Feb 2009, 23:18

[quote="Tara"]
Hvala, kolega. To u skripti sam našla, ali čini mi se da je navedeno više lekcija. Trenutno nemam skriptu kod sebe, pa ne mogu potvrditi. U svakom slučaju, hvala. ;)
[/quote]Ono što u skripti piše da se ne uči je tačno. Tako mi je svako rekao ko je izlazio ovaj predmet.
Soap
Posts: 316
Joined: 19 Jan 2010, 23:29

E pošto dosad nisam uopšte bio u toku sa ovim predmetom bio bih vrlo zahvalan kad bi mi neko pomogao.Dakle,je li za Upravu I dovoljna ona skripta od 50-ak stranica izuzev prekršajnog prava? I je li onda za UI se uče samo ove cjeline: upravne organizacije i upravno-pravni odnos?
stranger
Posts: 109
Joined: 21 Jun 2010, 14:22

moze li mi neko reci gdje mogu na forumu vidjeti junsko julske rokove za bolonjce.hvala
MI2
Posts: 365
Joined: 14 Apr 2010, 14:58

Sta bi jucer na ispitu? Kakvi su utisci?
Annie
Posts: 140
Joined: 06 Jul 2009, 20:28

Dobra prolaznost...profesor stvarno super!!!
Last edited by Annie on 19 Jun 2012, 12:05, edited 1 time in total.
MI2
Posts: 365
Joined: 14 Apr 2010, 14:58

:D cestitke svima koji su polozili!!!
Ja nikako da se usudim i izidjem, a stvarno nije tezak predmet - nekako mi se uvijek cini da bih to mogla jos ponavaljati i sve tako ... i sad cu morati u septembru...
Soap
Posts: 316
Joined: 19 Jan 2010, 23:29

A moze li meni neko odgovoriti na pitanje par postova gore pliiiz :moli:  Ja uvijek drugima odgovaram kad sta treba.
djavac
Posts: 62
Joined: 12 Aug 2009, 12:33

Zar je problem vratiti se par postova nazad i naci odg na svoje pitanje. Ta skripta nije dovoljna moras je dopuniti sa jedno 10 pitanja. Otidji u skriptarnicu i skini upravno pravo 1 - dopuna i tu ces naci sve sta treba.
dora
Posts: 420
Joined: 24 Sep 2009, 11:39

[quote="MI2"]
:D cestitke svima koji su polozili!!!
Ja nikako da se usudim i izidjem, a stvarno nije tezak predmet - nekako mi se uvijek cini da bih to mogla jos ponavaljati i sve tako ... i sad cu morati u septembru...
[/quote]
Žao će ti biti što nisi prije izlazila..,kao i meni juče...profesor je i više nego diiivannn...ima strpljenja..hoće i pomoći..traži samo osnovne stvari..ma samo pozitivno imam za reći...sretno u septembru..pa čitavu upravu da položiš ;)
Post Reply

Return to “IV godina”