PFSA: Stvarno pravo

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
zann
Posts: 350
Joined: 07 Mar 2011, 13:26

nije istina da samo trebas naucit,vec logicki sve skontat i povezat jer rijetko budu pitanja direktno iz knjige vec je sve logicki i nije formulisano ni priblizno ko u knjizi, i jos plus budu zadaci koji su daleko tezi od onih na testu za prikupljanje bodova
FuGiTiVe
Posts: 284
Joined: 19 Sep 2011, 11:16

pa ako si nauchio dovoljno dobro,valjda nisi nesposoban da ne znash povezat..i nisu zadaci bili duplo tezhi,bar meni nisu sad bili,ako si nauchio,nije ti dala zadatak iz nuklearne fizike nego iz tog predmeta koji se pretpostavlja da si uchio..nisam rekla da je jednostavno i tek tako lako,ali nije nemoguche,nije..
almir2303
Posts: 88
Joined: 14 Jan 2010, 19:10

Joj, uglavnom zeznuo sam se sto nisam izasao usmeno.
Ne mogu da se sjetim, je li za septembar mogu ostaviti 2 predmeta, naprimjer, ako mi ostane Ustav II i Stvarno, ili moram samo jedan izabrati?
@mi
Posts: 140
Joined: 27 Oct 2010, 19:05

Zna li neko kad ce biti rezultati? :)
zann
Posts: 350
Joined: 07 Mar 2011, 13:26

[quote="FuGiTiVe"]
pa ako si nauchio dovoljno dobro,valjda nisi nesposoban da ne znash povezat..i nisu zadaci bili duplo tezhi,bar meni nisu sad bili,ako si nauchio,nije ti dala zadatak iz nuklearne fizike nego iz tog predmeta koji se pretpostavlja da si uchio..nisam rekla da je jednostavno i tek tako lako,ali nije nemoguche,nije..
[/quote]

ja govorim za julski rok,bude duplo teza materija , a i sami cete vidjeti,10% studenata na pismenom prodje,i ne moguce je da bas svi ne mogu "povezati" logicki
miwica
Posts: 110
Joined: 02 Mar 2010, 12:57

planirali iko postaviti rezlutate ???
Sofia
Posts: 8
Joined: 01 Jun 2012, 11:05

jesul to izasli rezultati na fakultetu jel tacna informacija, da djaba ne idem ako ih nema
nevra
Posts: 33
Joined: 04 Jun 2012, 15:14

Da li su izasli rezultati ispita radjenog 4.6. i ako neko moze uslikati rezultate ili bar napisati imena onih koji su polozili?
@mi
Posts: 140
Joined: 27 Oct 2010, 19:05

Prije sat vremena ih nije bilo,ako su sad izasli valjda ce neko javiti :)
naddaa
Posts: 173
Joined: 09 Mar 2011, 23:55

ma cisto sumnjam da ce biti ikako ove sedmicee jer njoj treba pola mjeseca da pregleda pogotovo sto ima i usmeni,
Post Reply

Return to “II godina”