PFSA: Institucije rimskog prava

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="zlatokosa"]

evo ja sam druga godina, iz prvge mi ostalo pola rima, pa me zanima ako sad izadjem u januaru ovo pola rima da li ce me ono bas cijedit,... jel bas ono cijedi u januaru ili ono pomaze ti da polozis ???? :o29
[/quote]
Ma ne znam sta da ti kazem, sve zavisi od njegovog raspolozenja i kako si ti naucila. Ali prof je rega. (Ako budes izlazila usmeno) Pomaze, ako vidi da znas nesto o tom pitanju sto je postavio.
amkoo
Posts: 5
Joined: 09 Jun 2009, 10:50

ee,polozio sam prvu parcijalu prosle godine,i sad bi u januaru i drugu parcijalu,zna li iko jesu li  ista pitanja kao i ranije ili ima nekih izmjena???? :moli: :moli: :moli: :moli:
MiLLer
Posts: 120
Joined: 26 Nov 2009, 23:30

[quote="amkoo"]
ee,polozio sam prvu parcijalu prosle godine,i sad bi u januaru i drugu parcijalu,zna li iko jesu li  ista pitanja kao i ranije ili ima nekih izmjena???? :moli: :moli: :moli: :moli:
[/quote] ma sve je isto :D
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="amar000"]
[quote="amkoo"]
ee,polozio sam prvu parcijalu prosle godine,i sad bi u januaru i drugu parcijalu,zna li iko jesu li  ista pitanja kao i ranije ili ima nekih izmjena???? :moli: :moli: :moli: :moli:
[/quote] ma sve je isto :D
[/quote]
Svake godine su ista pitanja. (Ovo se odnosi na pismeni ispit). A usmeno kad izlazis, nikad ne znas sta ti moze profesor postaviti.
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

[quote="alenko_sa"]
[quote="amar000"]
[quote="amkoo"]
ee,polozio sam prvu parcijalu prosle godine,i sad bi u januaru i drugu parcijalu,zna li iko jesu li  ista pitanja kao i ranije ili ima nekih izmjena???? :moli: :moli: :moli: :moli:
[/quote] ma sve je isto :D
[/quote]
Svake godine su ista pitanja. (Ovo se odnosi na pismeni ispit). A usmeno kad izlazis, nikad ne znas sta ti moze profesor postaviti.
[/quote]

I usmeno su uglavnom ova pitanja. Ako nešto i pita mimo pitanja sigurno se nalazi u knjizi ili je rekao na predavanjima.
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="MarcusTulliusCicero"]
[quote="alenko_sa"]
[quote="amar000"]
[quote="amkoo"]
ee,polozio sam prvu parcijalu prosle godine,i sad bi u januaru i drugu parcijalu,zna li iko jesu li  ista pitanja kao i ranije ili ima nekih izmjena???? :moli: :moli: :moli: :moli:
[/quote] ma sve je isto :D
[/quote]
Svake godine su ista pitanja. (Ovo se odnosi na pismeni ispit). A usmeno kad izlazis, nikad ne znas sta ti moze profesor postaviti.
[/quote]

I usmeno su uglavnom ova pitanja. Ako nešto i pita mimo pitanja sigurno se nalazi u knjizi ili je rekao na predavanjima.
[/quote]
Ovo da ne znas sta ti moze profesor moze postaviti odnosi se na cijelu knjigu, tako da ona pitanja (pogotovo u drugoj parcijali nista ne znace). Ovo se odnosi za usmeni ispit.
Last edited by Alen89 on 21 Dec 2009, 10:55, edited 1 time in total.
Nazif
Posts: 8
Joined: 20 Dec 2009, 22:23

De nam recite koja ce pitanja bit sad na ovom testu kod ass.. ako neko zna ono sta ce da bude mozda je isti test ko i prosloe godine nek anpise hitno ajde
vecaveca
Posts: 694
Joined: 29 Sep 2009, 16:53

misli te na 55 pitanja pa normalno da ce biti ista kada ih on diktiraaaaaaa :D :D
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

[quote="vecaveca"]
misli te na 55 pitanja pa normalno da ce biti ista kada ih on diktiraaaaaaa :D :D
[/quote]

Mislite valjda na sva pitanja,a ne na 55 pitanja :D :D
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="vecaveca"]
misli te na 55 pitanja pa normalno da ce biti ista kada ih on diktiraaaaaaa :D :D
[/quote]
Ma svejedno ko diktira, jedne godine on diktira druge ass. Uglavnom su to ista pitanja. A tih prvih 55 pitanja su za prvu parcijalu.
Post Reply

Return to “I godina”