PFSA: Stvarno pravo

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
ius is best
Posts: 424
Joined: 23 Feb 2009, 00:01

Moglo je na ispitnom roku sada 4.6. Pitala je ass. ako neko polaze komisijski moze usmeno ...
Smacker
Posts: 632
Joined: 05 Nov 2010, 14:05

Moze li neko napisati mail od ass. da znamo sta je s ostalim rezz testa jer ih nema ni na faxu. Hvala.
Smacker
Posts: 632
Joined: 05 Nov 2010, 14:05

Moze li neko reci koji je princip ispitivanja na usmenom, koliko osoba odjednom ulazi u kabinet, da li ide jedno po jedno ili je drugaciji nacin?Na kojem spratu i u kojem kabinetu je ispit?Izvinjavam se ako se pitanje ponavlja. Hvala.
emina2206
Posts: 278
Joined: 17 Sep 2009, 13:20

Odrzava se ispit na prvom spratu- desno- kabinet za seminar iz gradjanskog prava- na kraju hodnika. Udje 6 ljudi, ko zeli, i svima podijeli 2 pitanja. Onda da malo vremena za koncept i pita ko je spreman da odg. Kad se taj neko javi, i odgovara, onda ide slijedeci, ko zeli... Jedno izlazi, ulazi drugi... Pita sve i trazi da se gradivo razumije i povezuje, a ne da se bifla.

Mnogo obraca paznju kako se izrazavas, formulises recenice i sl. Ona se trudi da pomogne i izvuce iz tebe sve, ako vidi da znas. Ugl. ni blizu strasno kako se inace prica da je kod nje na usmenom. Ja sam vise nego pozitivno bila iznenadjena. Eto, samo nauci dobro i sretno! :D
Smacker
Posts: 632
Joined: 05 Nov 2010, 14:05

Zna li bilo ko u koliko je sati sutra usmeni ispit?Nigdje nema objavljeno, saljem mail i ass i prof niko ne odg? Ako nas je samo 15-ak za sutra je li onda svima u 9?Hvala.
emina2206
Posts: 278
Joined: 17 Sep 2009, 13:20

Vjerovatno jeste. I nas je bilo 13 za pola 8, pa smo po 6-ero ulazili. Tako ce i s vama.
Smacker
Posts: 632
Joined: 05 Nov 2010, 14:05

Kolega,

ispit pocinje u 10h. Ako ste na spisku, naravno da mozete pristupiti
ispitu. Svi radovi su pregledani, a o objavljivanju su se starali
asistentica i demonstrator, tako da i ne znam da rezultati za sve studente
vec nisu objavljeni, a pogotovo za one koji polazu ove sedmice. testovi su
kod mene, pa cemo sutra vidjeti.


Povlakic Meliha
elm@
Posts: 258
Joined: 03 May 2011, 19:15

Hvala kolegi Smackeru
Pitanje za studente koji su već odgovarali:da li prof. prilikom usmenog provjeri broj bodova koji ste skupili na test ili aktivnost...
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

Pogleda i jedno i drugo i onda postavlja pitanja (:
Post Reply

Return to “II godina”