Informacioni sistem studentske službe - ISSS

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
marshal
Posts: 28
Joined: 25 Sep 2009, 17:21

Mozda nije problem u sistemu nego u profesorima koji ne upisuju ocjene? Mislim da je glupo govorit da je ono s prijavnicama bilo bolje i jednostavnije, neko ce to procitat od glavnih pa ce nam opet uvest isto :)
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Nemaju veze profesori sa ovim prijavljenim i položenim ispitima koji nestaju. :d055:
marshal
Posts: 28
Joined: 25 Sep 2009, 17:21

Mislio sam na neupisane ocjene znam da nemaju veze s tim, nego dobra je ideja da kad se prijave ispiti salje neki dokaz na mail ili nekako drugacije da se moze dokazati prijava a ne da sve ostane u sistemu, mozda bi USP trebao malo vise povest racuna o tome.
no_name007
Posts: 224
Joined: 12 Sep 2011, 14:40

pravnu logiku sa metodologijom prava sam polozila 2010,znaci prije dvije godine(!!) i jos mi nije upisana! 4predmeta koja sam polozila na zadnjem septembarskom roku su mi bila uredno upisana na isss-u da bi mi sada u aprilu te ocjene sa isss-a misteriozno nestale!!! Dakle bile su upisane i sad ih odjednom nema! Isla sam na studentsku 2puta,rekli su mi kako ce biti sve vraceno,naravno vec mjesec i po nista nije vraceno!!!!!
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

@Marshal, ja sam iz USP-a. U petak sam čitav dan bio na Fakultetu. Sa studentskom se ne može razgovarati uopšte. Neljubaznost, bahatost, drskost. Ali hvala Bogu pa imamo prof. Petrovića na poziciji Dekana pa se nadam da ćemo ovo sutra završiti i riješiti problem.

Svakako, na sljedećoj sjednici Nastavno-naučnog vijeća će se prezentovati sve oko ISSS-a i studentske službe.

Također, na sastanku u Rektoratu 28.09.2011. sam upozoravao na ovakve stvari i propuste ISSS-a, međutim prof. Senad Burak (direktor UTIC-a koji održava ISSS) je tada prisutne uvjeravao da to nije istina.

Tako da je USP o ovome poveo računa, ali nažalost do sada nas niko nije slušao i shvatao ozbiljno.
delix
Posts: 28
Joined: 15 Sep 2010, 13:26

ona nasa studentska "da bog sacuvaj" , kad dodjem i stanem na onaj salter isto ko da stojim uredu za javnu kuhinju,
i doceka me mrsko lice neke tete,  ko da sam joj pola familije pobio. A i onaj lik sto zatvara studentima onaj prozorcic 15 do 2. A neku informaciju da ih pitas : odgovor je pise sve na oglasnoj ploci.
anestezija
Posts: 429
Joined: 26 Jun 2009, 12:40

Isss mi ne radi kako treba od kako je uveden. Imala sam scenu na prvoj godini kada sam izgubila citav aprilski rok zbog "misterioznog nestanka" prijavljenih ispita.
Takodje, mnogi predmeti mi jos nisu upisani jos od druge godine. Rim mi je upisan tek ove godine.
Iz jednog predmeta mi je trenutno unesena pogresna ocjena.
Sve u svemu, 20 KM bacenih niz Miljacku. (puta 3 godine)
Toliko o isss-u.
Lucky Strike
Posts: 494
Joined: 21 Feb 2009, 23:18

Ma uslikate prijavljene ispite svaki put i isprintate. Ponesete sa sobom i njihov problem neka bude onda. Nek upisuju preko onih starih prijavnica, kad su nesposobni da ovo organizuju kako treba.
Diva
Posts: 17
Joined: 11 Aug 2010, 13:14

Mojoj prijateljici su ponistili polozen ispit zbog toga sto je prijava misteriozno nestala.. Sadabdjevojka mora zbog ogabponoo izlaziti
ius is best
Posts: 424
Joined: 23 Feb 2009, 00:01

Meni ima prijavljenih predmeta, ali npr. ustavno koje je bilo evidentirano sad ga nema ... Ovih 20 KM sto se daje za nefunkcionalni isss bolje se vratiti na prijavnice, pa se onda zna, k'o ima prijavnicu ima i pravo na ispit izaci, a ne ovako po sistemu povuci-potegni ...  :mrgreen:
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”