PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
endless
Posts: 275
Joined: 29 Mar 2012, 14:11

Meni se cini da taj isss nikoga ne zanima. Meni ima nekih ispita sa druge godine koji jos uvijek nisu upisani i nisam imao nikakvih problema zbog toga.
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Vjerujte da se i profesori na sjednicama NNV-a žale na ISSS. Čitav sistem je katastrofalan i pun grešaka. Sljedeća sjednica NNV-a je u srijedu, pa ako budem ja išao iznijet ću ove probleme koje i studenti imaju.
xman
Posts: 272
Joined: 12 Apr 2010, 10:33

Oni na studentskoj,ja ne znam fakat cime se oni bave,sta sam ih god dosad upito o isss-u nije do njih...Jednom su mi bas rekli ako hoces da ti budu ocjene upisane sve na isss-u uplati 20 KM pa ce oni to fol sve srediti...
Hallo 20 KM i sve ce ocjene upisati...gdje to ima,kako god okrenes pljacka...

Imam na isss-u po 2 godine nisu upisani polozeni ispiti,u indexu datum jedan,na isss-u drugi,gdje to ima....ali nije moje da vodim evidenciju o polozenim ispitima.Moje je da naucim i polozim ispit i to :cenzura:  od isss-a me ne interesuje...Znaju uzeti 20KM za odrzavanja sistema,eto kako ga odrzavaju....
EMin@
Posts: 215
Joined: 07 Nov 2009, 23:40

upravo zato sto nisu u stanju upisati ocjene na isss, ja sam morala platiti 20 KM prepis ocjena, a na prvoj godini kad su svi bili regularno upisani, samo zahtjev na isss.u i to je to,bez uplacivanja.
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Moja sestra je imala isti problem. Trebao joj je prosjek ocjena za stipendiju, a sve nisu bile upisane na ISSS-u. Ja sam joj kopirao indeks, ovjerio u opštini i to je to. Nije bilo nikakvih problema i organizacija koja je raspisala konkurs za dodjelu stipendija je prihvatila takav dokument.

Glasajte ovdje: http://usp.ba/ankete/1681/
nuki_cika
Posts: 1689
Joined: 06 Aug 2010, 22:30

Ne znam,ja nisam imao problema s tim isss-om sve su mi ocjene upisane na vrijeme osim izbornog sa druge i treće godine i EU koju sam polagao usmeno,A to sam riješio tako da sam s popounjenom prijavnicom otišao kod misite on se potpisao i odnio dole na studentsku tu prijavnicu i oni odmah upisali ocjenu
lily20
Posts: 101
Joined: 26 Sep 2010, 18:12

Da li vanredni moraju ovjeravati ljetni semestar?
SamraD
Posts: 245
Joined: 27 Sep 2011, 13:21

Vanredni studenti ovjeravaju godinu, ne semestre.
bambi_88
Posts: 355
Joined: 23 Sep 2009, 11:19

Da li onaj salter preko puta studentske radi sutra i od koliko sati?
jane
Posts: 108
Joined: 06 Jul 2009, 20:39

Da li subotom radi ona kopirnica do fakulteta?
Unaprijed zahvalna na odgovoru :)
Post Reply

Return to “III godina”