SKRIPTE I PITANJA

Rasprave o aktuelnim događanjima na fakultetu.
pikulina
Posts: 24
Joined: 06 Jul 2010, 23:41

Skroz sam nova na PF u Mostaru, centar Orašje, i zanima me gdje se mogu nabaviti sve skripte i ispitna pitanja za pojedine ispite? Čula sam za neku kopirnicu, gdje se ona nalazi?
el_kenny05
Posts: 2
Joined: 07 Apr 2010, 21:59

i mene interesuje, molim za odgovor plizzz
mislimnebitno
Posts: 1
Joined: 10 Feb 2011, 14:20

imate ovdje na "Dokumenti" skripte i pitanja za ispite. Kopirnica je u Orašju preko puta interex trgovine, ima i tamo skripti..
Antifriz
Posts: 15
Joined: 16 Apr 2011, 06:10

Ima li neko ko studira u Orašju slučajno skriptu iz Ustavnog ali da je obrađena prema ispitnim pitanjima?
pikulina
Posts: 24
Joined: 06 Jul 2010, 23:41

MOLIM moderatore, da NE stavljaju poslane skripte u pdf format i dodaju im header/footere sa naznakom www.bh-pravnici....Stvarno dugo treba da se takva skripta preuredi i doda ako ima nešto za dodati (a uvijek ima), a sigurno studenti ne šalju skripte u tom formatu!!!
crni-90
Posts: 63
Joined: 08 Dec 2011, 22:17

I ja sam poslo skriptu iz teorije(kompletnu ne samo državu kao što je ima) i niko je nije okačio, a bolja je nego ona koja se može nać u dokumentima.

Eto tako da se zna ako nekome treba skripta iz teorije da se obrati!

+trebalo bi izbrisat skriptu iz ljudskih prava pošto nije kompletna!
Alniyat
Posts: 419
Joined: 26 Aug 2009, 10:36

Moderatori ne postavljaju skripte u skriptarnice.  :)
Sve primjedbe i sugestije mozete poslati na mail: info@:cenzura:
Na taj nacin ce vasi problemi biti ranije primjeceni i moci ce se pristupiti njihovom rjesavanju ako je to moguce.  :d055:

crni-90 - prije koliko vremena si poslao tu skriptu?
Last edited by Alniyat on 31 May 2012, 11:28, edited 1 time in total.
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

[quote="pikulina"]
MOLIM moderatore, da NE stavljaju poslane skripte u pdf format i dodaju im header/footere sa naznakom www.bh-pravnici....Stvarno dugo treba da se takva skripta preuredi i doda ako ima nešto za dodati (a uvijek ima), a sigurno studenti ne šalju skripte u tom formatu!!![/quote]

Žao mi je, ali to je politika redakcije. Mnogo truda je uloženo da se svi ovi materijali sakupe i da svima budu dostupni BESPLATNO, a onda dođu kopirnice sve skinu i zarađuju novac na nama. Kada već zarađuju, neka onda piše odakle im materijali.

[quote="crni-90"]
I ja sam poslo skriptu iz teorije(kompletnu ne samo državu kao što je ima) i niko je nije okačio, a bolja je nego ona koja se može nać u dokumentima.

Eto tako da se zna ako nekome treba skripta iz teorije da se obrati!

+trebalo bi izbrisat skriptu iz ljudskih prava pošto nije kompletna![/quote]

Izvinjavamo se. Radi se na reorganizaciji baze dokumenata, pa se nije postavilo. Sada je postavljeno.
Last edited by MarcusTulliusCicero on 19 Aug 2012, 17:37, edited 1 time in total.
SIX
Posts: 33
Joined: 23 Nov 2010, 20:52

Sta se desava sa bazom dokumenata... Postoje dokumenti vezani samo uz Sarajevo... Ostali ne postoje ili .... molim da mi neko pojasni...
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

Polahko. Ide jedan po jedan fakultet. Ne moze sve odjednom. Uglavnom sve ce biti. Pozdrav :D
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”