PFSA: Institucije rimskog prava

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
EMin@
Posts: 215
Joined: 07 Nov 2009, 23:40

[quote="almedina"]
Ima li neko da zna kad su potpisi kod Lučića za  drugu smjenu,koji datum i u koliko stai? Unaprijed hvala...
[/quote]

Lucic je i jucer na predavanjima davao potpise, ali je inace regularni termin 31.12., najvjerovatnije u 12 sati ;)
senat
Posts: 8
Joined: 17 Dec 2009, 14:31

je li neko moze reci je li moguce iz skripte od 99 strana "vise skripta nego kratka" poloziti kompletan ispit iz rimskog prava, pismeno ili usmeno
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

[quote="senat"]
je li neko moze reci je li moguce iz skripte od 99 strana "vise skripta nego kratka" poloziti kompletan ispit iz rimskog prava, pismeno ili usmeno

[/quote]

Prelistaj malo temu, o tome smo pričali milion puta.
almedina
Posts: 98
Joined: 30 Sep 2009, 16:25

hvalaaa :)
senat
Posts: 8
Joined: 17 Dec 2009, 14:31

cesto se spominje profesorova knjiga , je li se misli na izdanje 2000, Magistrat, obrada Stanojevića gdje je on redaktor, ili ima neko novo izdanje prije knjige Šarac-Lučić. Hvala
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Zdravko Lučić, Mirela Šarac, Rimsko privatno pravo, Pravni fakultet Univerziteta u Sarajevu, Sarajevo, 2006.
leyla_00
Posts: 3
Joined: 18 Dec 2009, 21:50

sta ako ne izadjemo na ovaj test iz rima, hoce li se ista "poremetiti"???????? :-PPPPP
DE_integro_ED
Posts: 225
Joined: 07 Sep 2009, 01:35

Ma sta ce se poremetiti  .... ccc

To je obicni test za prikupljanje bodova, u slucaju da prof bude neodlucan izmedju poz. ocjena. Neki kazu da prof na ispitu i ne gleda da si radila test ili zadacu, esej ...
Mislim fino je biti aktivan, ali ne igra to veliku ulogu, pogotovo taj test :S
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="DE_integro_ED"]
Ma sta ce se poremetiti  .... ccc

To je obicni test za prikupljanje bodova, u slucaju da prof bude neodlucan izmedju poz. ocjena. Neki kazu da prof na ispitu i ne gleda da si radila test ili zadacu, esej ...
Mislim fino je biti aktivan, ali ne igra to veliku ulogu, pogotovo taj test :S


[/quote]
Mah, stipu je Integro, samo skuplja postove za skriptarnicu !!!
zlatokosa
Posts: 421
Joined: 01 Oct 2009, 12:39

evo ja sam druga godina, iz prvge mi ostalo pola rima, pa me zanima ako sad izadjem u januaru ovo pola rima da li ce me ono bas cijedit,... jel bas ono cijedi u januaru ili ono pomaze ti da polozis ???? :o29
Post Reply

Return to “I godina”