PFSA: Nasljedno pravo

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
bosanacdado
Posts: 136
Joined: 12 Oct 2009, 22:48

[quote="aldenB21"]
ko nema nikakvih bodova jel' to znaci da nismo zaokruzili ono r.rs i v ii sta je vec jos bilo????
[/quote]

Ma daj jel me zezas majketi, ccccc nemogu da vjerujem kakve oni gluposti rade, prvo cekamo vise od mjesec dana rezultate i sad ko nije zaokruzio status nije mu ni rad pregledala.... BOZE SACUVAJ....
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

Citam sad na grupi na FB, kazu da je profesorica rekla da nisu svi radovi pregledani i da ce naknadno objavit do srijede i ostale rezultate.. Mene zanima sta bi moglo da znaci ovo biti boldiran zutom bojom? :D
Jenny1406
Posts: 1671
Joined: 21 Nov 2009, 10:41

Žutim su obilježeni oni vanredni stiudenti koji su imali pravo izaće na test
bosanacdado
Posts: 136
Joined: 12 Oct 2009, 22:48

[quote="slaatkicaa"]
Citam sad na grupi na FB, kazu da je profesorica rekla da nisu svi radovi pregledani i da ce naknadno objavit do srijede i ostale rezultate.. Mene zanima sta bi moglo da znaci ovo biti boldiran zutom bojom? :D
[/quote]

Kako mislis nisu svi pregledani, jesu li ovi sto su na spisku svi pregledani ili ima i onih koji nisu pa ne pise koliko bodova smo osvojili ???
aldenB21
Posts: 109
Joined: 27 Feb 2012, 19:26

@bosanacdado tako je rekla ona na predavanjima a i Mujo je rekao to kad smo imali test iz stvarnog sad samo do srijede se nadat da ce ipak sve da pregleda...


slaktice zutim su obiljezeni oni vanredni stiudenti koji su imali pravo izaci na test (pise na pocetku rezultata) :D
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

Nisam to vidjela  :U hvalaaa Dzenana:* Hvala ti tebi aldenB21 :D
2909
Posts: 56
Joined: 09 Sep 2011, 17:16

da li cemo moci ponistiti ove bodove i kako te ide?jel moramo kod profesorice ili kako?
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

Pa otidji na uvid u rad kod profesorice i raspitaj se(:
Minerva
Posts: 464
Joined: 08 Jan 2011, 13:06

imam 18b :c053:ni sama ne znam kako al et...eh sad imal svrehe da izlazim na drugu parcijalu, jel moguce osvojiti te poene sto mi fale ili da komotno idem na integralno, ili mogu izaci na parcijalu da vidim mozda uspijem poloziti pa ako padnem na integralno. imal ko savjet?
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

pa 18 bodova i nije malo, ja bih na tvom mjestu ipak izasla parcijalno ionako radis test od 70 bodova koji obuhvata cijelu materiju a neces imati zadatke. Tako da, mozes poloziti :D Jedino sad..ako ti zelis visoku ocjenu..onda je bolje da ides integralno :P
Post Reply

Return to “II godina”