PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

U anketi koja je objavljena na :cenzura: portalu (http://:cenzura:/vijesti/obrazovanje/5138/) 252 studenta ili 87% od ukupnih glasova se izjasnilo da prof. dr. Borislav Petrović treba da bude novi rektor Univerziteta u Sarajevu. Pravni fakultet u Sarajevu, iako slovi za najstariju savremenu visokoškolsku instituciju u oblasti društvenih nauka u Bosni i Hercegovini osnovanu daleke 1946. godine, već dugi niz godina nije imao svog profesora na poziciji rektora Univerziteta u Sarajevu.

Glasajte za našeg profesora i u anketi na: http://spus.ba/spus-novosti/anketa-za-rektora.html
Chmoljo
Posts: 99
Joined: 30 Sep 2009, 17:15

Kolegice i kolege, znate li postoji li igdje u Sarajevu čitaonica koja radi duže od naše?

I naravno, da li je dopušten pristup studentima Pravnog fakulteta...

Ili eventualno čitaonica neke biblioteke... Bilo šta gdje vas zatvore da možete na miru učiti.

:f035:
Erna2010
Posts: 12
Joined: 16 Feb 2011, 19:32

Kolega ima čitaonica u Nacionalnoj biblioteci u Kampusu, ali plačaš članarinu, ali radi do 16, ali je mirno možeš učiti...
Chmoljo
Posts: 99
Joined: 30 Sep 2009, 17:15

Stvar je u tome što i ja radim  :mrgreen:

Pa zato i tražim čitaonicu gdje bih mogao svratiti poslije posla... :)
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Udruženje studenata Pravnog fakulteta u Sarajevu u ponedjeljak 14.05.2012. godine u Sali I godine sa početkom u 18:15 sati organizuje informativni čas za sve studente Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.

Teme informativnog časa će biti:

- ispitni rokovi;
- kolizija;
- primjena Zakona o visokom obrazovanju KS;
- trenutno stanje na Fakultetu;

Nadamo se da ćete prisustvovati u što većem broju, iznijeti prijedloge i eventualne probleme, te da svi zajedno diskutujemo o trenutnom stanju na Fakultetu

http://usp.ba/desavanja/1485/
nihadk
Posts: 143
Joined: 05 Apr 2010, 16:55

Molim vas  da li se nekome desilo da mu ispit bude upisan na ISSS-u ,pa kasnije bude izbrisano. i šta da radim
Lucky Strike
Posts: 494
Joined: 21 Feb 2009, 23:18

Meni se desilo. Upisan mi bio jedan izborni sa treće godine i sada ga nema. Nisam još ništa poduzeo, jer mi je mrsko tražiti profesora. Uglavnm, prije sam imao problem da uopšte nije upisan i riješio sam ga na način da mi je profesor tog predmeta popunio onu prijavnicu, a ja sam je odnio na studentsku i ocjena mi je upisana.
Harvester_of_Sorrow
Posts: 364
Joined: 04 Feb 2010, 14:48

Za ISSS se brinite samo ako ne prijavite na vrijeme. Sve ostalo ne bi trebalo da bude problema. Meni Ustavno II nije bilo upisano pune dvije godine, pa na kraju je bez problema i suvisnih pitanja upisano u uvjerenje o diplomiranju.
nihadk
Posts: 143
Joined: 05 Apr 2010, 16:55

hvala na odgovorima
nuki_cika
Posts: 1689
Joined: 06 Aug 2010, 22:30

Zanima me jel vama kod prijave ispita na isssu pokazuje  na dva mjesta da  možete izborne predmete prijaviti?
Post Reply

Return to “IV godina”