PFSA: Uvod u nauku o državi i pravu

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

[quote="senadc"]
ee zdravoo...da li neko ima isp. pitanja i odgovore iz uvoda za drugu parcijaluu...hvala
[/quote]

http://epravo.ba/index.php?action ... w;down=122


Izvoli kolega :P
senadc
Posts: 10
Joined: 25 Nov 2009, 20:59

hvala kolega..... :d055:
nerica
Posts: 75
Joined: 21 Aug 2009, 13:25

Tako znaci tek pocinjete sa spremanjem II parcijale.... :).Joj mene je fakat strah, nije ovo tesko za nauciti ali oni nekad tako formulisu pitanja da zapravo ne znam ni sta pitaju....
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="nerica"]
Tako znaci tek pocinjete sa spremanjem II parcijale.... :).Joj mene je fakat strah, nije ovo tesko za nauciti ali oni nekad tako formulisu pitanja da zapravo ne znam ni sta pitaju....
[/quote]
Nerice, uci sa razumjevanjem i pazi na formulaciju pitanja. Nekad treba stvarno imati srece da potrefis sta su oni htjeli sa tim pitanjem..
Evo jednog pitanja iz Uvoda:

Zajednicke granice. I naravno tu se odgovara kopnena, zracna i vodena. I ja to zaokruzim. Ali nekako sam ja slucajno otisao na konsultacije i vidim da mi to pitanje nije tacno. Pitam ja ass. sta je ovdje problem. A on ce meni "imali Velika Britanija kopnenu granicu" :S Znaci odgovor je da mogu biti samo vazdusne svim zemljama. (barem sam ja tako zakljucio) :S
hordas90
Posts: 93
Joined: 13 Dec 2009, 10:52

zanima me kad je integralni ispit iz drzave.Hvala
POOX
Posts: 35
Joined: 03 Dec 2009, 00:35

da da ,zakomplikuju pitajna kao npr :da li djelovanje organa zavisi od sluzbene osobe ,ja stavio ne ,jer je trans kad posao ostane isti odnosno djelovanje ,kaze ass pogresno ,djelovanje zavisi jer to podrazumjeva rezultat tog organa pa je intras.  .SAMO DA ZNATE NEMOZE SE SKITNUI SKRIPTA ,OSTECENA JE ,NEMOGU DA JE SKINEM HELP HELP  :moli: :moli: :moli: :cupo: :cupo:
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Nema potrebe za velikom slovima i galamom.

Ništa nije oštećeno. Vjerovatno nisi imao 5 postova i dozvolu za pristup skriptarnici.
malaa
Posts: 107
Joined: 20 Oct 2009, 13:30

[quote="POOX"]
da da ,zakomplikuju pitajna kao npr :da li djelovanje organa zavisi od sluzbene osobe ,ja stavio ne ,jer je trans kad posao ostane isti odnosno djelovanje ,kaze ass pogresno ,djelovanje zavisi jer to podrazumjeva rezultat tog organa pa je intras.  .SAMO DA ZNATE NEMOZE SE SKITNUI SKRIPTA ,OSTECENA JE ,NEMOGU DA JE SKINEM HELP HELP  :moli: :moli: :moli: :cupo: :cupo:
[/quote]

Ja sam to dobro odg.mada sam se dvoumila....Imam ja tu skriptu poslacu ti sta galamis :D
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

Neko mi je spominjao da je promijenio termin iz Drzave i da je stavio da ce biti 23.12

Jel to tacno ili je ipak 22.12

Molim vas javite,jako mi je bitno :D
codecivil
Posts: 636
Joined: 23 Sep 2009, 12:35

[quote="Amcho"]
Neko mi je spominjao da je promijenio termin iz Drzave i da je stavio da ce biti 23.12

Jel to tacno ili je ipak 22.12

Molim vas javite,jako mi je bitno :D
[/quote] sigurno je 22.12 nemoze nikako biti 23  ;)
Post Reply

Return to “I godina”