PFSA: Uvod u pravo Evropske unije

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Azra hepek
Posts: 16
Joined: 23 Jun 2009, 10:22

Mr Mojo ja da sam na tvom mjestu, ne bih platila, ako na isssu u rubrici prijavljeni ispiti imas prijavljen EU to znaci da si na profesorovoj listi studenata koji su prijavili ispit.
To je greska u sistemu i iskoristi je, sto ces bezveze davati 60 KM (previse nam para vec uzimaju :D)
Recoba
Posts: 85
Joined: 13 Aug 2010, 10:17

[quote="mr_mojo"]
Drage kolege u vezi ovog placanja komisikog ispita imam jedno pitanje,dilemu..moram li ja platiti?situacija je ovakva:
Ja sad izlazim 4. put EU sad u srijedu mi je 4. put,ali ja sam ispiti prijavio na isss,prijavio sam ga zato jer su prijave bile prije rezultata sa zadnjeg roka a cuo sam od drugih kolega da se ne moze prijaviti na isss ako ti je 4. put kao izadje nesto crveno neko upozorenje...Sta cu ja sad??Ima li neko od vas prijedlog ili slicno iskustvo, situaciju sa nekim drugim predmetom ili sa EU?
[/quote]
Sta ces placat bezveze komisiju kad si prijavio ispit...Nece ti ni profa nista 100%.
anestezija
Posts: 429
Joined: 26 Jun 2009, 12:40

Dokle god mozes prijaviti ispit, dotle ne placas komisijski. :)
gandza
Posts: 114
Joined: 24 Jun 2010, 21:35

Na uvidu je bilo pet ljudi i ja jedini momak profesor je rekao da broji koliko puta se izlazi na ispit, pise kruzice Bogami bolje je da platite, jer je u vise navrata ponistio ispit. Kako hocecete, ja idem na sigurno ;)
Julie
Posts: 1016
Joined: 29 Aug 2010, 21:30

Nema potrebe da placa dok god moze prijaviti ispit na isss-u!
gandza
Posts: 114
Joined: 24 Jun 2010, 21:35

Izvolite pitati Misitu,  njegovo objasnjenje bilo je: "Uplatite komisiju ako mislite poloziti da bih vam ocjenu upisao, jer svakako imate tri petice, nije moja greska sto je isss otvoren ranije, vama je svakako naredni put cetvrti"
mr_mojo
Posts: 6
Joined: 15 Apr 2010, 15:30

Ma ja necu platiti nemam para,moja taktika ide prijava za ispit,popunjena i na ispit,jer cini mi se da je prosli put rekao studenti koji polazu komisiski ispit nek predaj uplatnicu ili prijavu zajedno s radom,ako polozim platiti cu i donijet prijavu na upisi..i Nevenko Zdravo!!
anestezija
Posts: 429
Joined: 26 Jun 2009, 12:40

Ja bih se opet obratila USP-u, mozda oni malo razjasne to.
Ja koliko znam na svim ispitima do sad je bilo da se ne placa dok se moze prijaviti na isss-u, moguce da je zbog dobre volje profesora, ali Misita je fakultet za  sebe, tako da me nista ne bi cudilo.
jazzmina
Posts: 431
Joined: 22 Feb 2009, 01:22

Kolegice prof. je upravu. Prva tri puta se ne placa,kasnije se svaki komisijski rok placa,bez obzira sto se i dalje moze prijaviti na isss-u. To je pravilo oduvijek,i to nije nista novo. Eh,sada moguce da neki profesori odstupaju (njihova dobra volja) ,pa dopustaju da se samo jednom uplati komisijski pa dok se ne polozi( sto sam cula da je nekad bio slucaj i kod profesora Misite).
Last edited by jazzmina on 23 Apr 2012, 21:49, edited 1 time in total.
nuki_cika
Posts: 1689
Joined: 06 Aug 2010, 22:30

Samo još kod misite se plaća komisijski na trecoj godini,što znači samo jedno,a to je da on sam odlučuje da li će studenti plaćati komisijski, :c053:
Post Reply

Return to “III godina”