PFSA: Građansko procesno pravo - stari sistem

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
ini
Posts: 33
Joined: 10 Feb 2012, 16:51

[quote="pravnica89"]
O litiskontestaciji se govori u okviru načela kontradiktornosti :)
[/quote] hvala puno
idichka
Posts: 72
Joined: 06 Apr 2010, 01:13

Bio ispit, pitanja: iskljuciva mjesna nadleznost, deklarativna tuzba, litispendencija, litiskontestacija, ko moze biti punomocnik, kad se ne moze izjaviti revizija protiv rjesenja, mutabilitet tuzbe - objektivni, kumulativni i kvantitivni (mislim), rok i sta se dokazuje u tuzbi za ometanje posjeda... i neka me neko dopuni za ostale
Nije bila puna sala 4 godine, al ne znam koliko nas je tacno bilo  :)
raskoljnikov62
Posts: 46
Joined: 14 Mar 2011, 11:09

Ok, hvala.. On ga ne bi znao uraditi za prolaza, al' nema veze..
Didy
Posts: 305
Joined: 28 Sep 2009, 14:34

Molim vas da mi neko kaze od vas bolonjaca da li je prof.Abedin na ispitu priznavao vasim kolegama polozene dijelove u subotu,jer je Dekan rekao da neko od studenata  iz Sa dođe u srijedu do njega i prenese kako stvari stoje s prof.Abedinom(s priznavanjem dijelova)...
Last edited by Didy on 08 Apr 2012, 19:54, edited 1 time in total.
idichka
Posts: 72
Joined: 06 Apr 2010, 01:13

Kolegice Didy, na ispitu nam je bio asistent, i ja nisam cula da je iko pitao ista o polozenim dijelovima.
sanjan
Posts: 57
Joined: 21 Nov 2011, 19:00

Poštovani forum-ovci, molim da mi neko odgovori, da li se ispit prijavljuje, za majski apsolventski rok, na studentskoj službi ili se mora prijava odnijeti profesoru odnosno asistentu ;)? Da li asistent ima svoj kabinet ili ga dijeli sa prof. Bikićem? Molim da neko odgovori. Hvala:)!
Didy
Posts: 305
Joined: 28 Sep 2009, 14:34

hvala kolegice indichka,da znam sto reci,znaci niko nista nije pomenuo...molim da mi se javi kolega/ica koji/a namjerava ici u srijedu kod Dekana...

Kolegice sanjan ispiti za maj se prijavljuju na studentskoj službi zadnjih 5 dana u mjesecu.pozz
sanjan
Posts: 57
Joined: 21 Nov 2011, 19:00

Hvala:).
Last edited by sanjan on 08 Apr 2012, 21:56, edited 1 time in total.
Ilda
Posts: 13
Joined: 19 Jul 2009, 22:32

Asistent je rekao da se naznaci na testu ako i ko ima polozene PP i VPP, te da ce se to uracunati kao neki plus prilikom ocjenjivanja. Sto je samo po sebi apsurdno jer mi ne trazimo plus niti da nam nesto pokloni, mi IMAMO polozene te dijelove i upisane u index...ali kome i dokle pricati?!
idichka
Posts: 72
Joined: 06 Apr 2010, 01:13

Ja se onda izvinjavam zbog netacnih informacija, ja stvarno nisam cula da je to rekao  :zamisljen:
Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”