PFTZ: Bračno pravo

Sad ste već na pola puta...
Post Reply
sentinel
Posts: 360
Joined: 27 Jun 2009, 12:38

[quote="TripleJ"]
Jesam ja! Ovako, ass je rekao da ce vidjeti sa profesoricom da nam kolokvij bude iza nove godine, tj. u prvoj sedmici, ali jos nista nije sigurno. (ndam se da hoce!! :moli:) I rekao je da isto tako ovaj projekat sto radimo mora biti do tada gotov (barem sto se tice grupe koja radi bracne ugovore, tj. V1). Eh eto :D

Jos da dodam da smo danas imali uvodna predavanja iz predmeta Imovinski odnosi bracnh partnera. Radili smo cisto uvod, npr. kakvi su imovinski odnosi bili u rimskom pravu, kako u Austro-Ugarskoj, u nasem starijem zakonodavstvu i sl. Ucit ce se iz knjige koju vec koristimo iz predmeta Bracno pravo, ima jedno poglavlje koje se bas odnosi na imovinske odnose i pored toga cemo raditi jos tri clana vezana za to (iz PZ-a RS-a, BD-a i mislim da cemo se osvrnuti i na Hrvatsku i Srbiju).
[/quote]
Koliko sam ja cuo u pitanju su bila tri clanka koja cemo dobiti da kopiramo, ne clana.
TripleJ
Posts: 442
Joined: 29 Aug 2009, 02:28

Sazntat cemo vise kad nam asistent to dostavi. (rekao je danas, mozda sutra ili evenutalno na vjezbama u cetvrtak).

E da, napomena! Svi oni kojima se poklapaju vjezbe za vrijeme ispita iz Krivicnog prava, trebaju se rasporediti po grupama koje su ujutro tj. onima prije ispita.
ernacosa
Posts: 7
Joined: 10 Dec 2009, 17:19

[quote="pravnica"]
Bracno pravo......
[/quote]  zna li neko zadatke ove?nisam bila na vjezbama !!!!
Bellatrix
Posts: 431
Joined: 06 Jul 2009, 21:21

Skripta iz imovinskih odnosa bracnih partnera je dosla i moze se kupiti u Omegi.....
TripleJ
Posts: 442
Joined: 29 Aug 2009, 02:28

Danas je rekla profesorica da jos ne kopiramo dok ona ne vidi sa Borisom, jer misli da ima neki materijal koji je nama bitniji.
Bellatrix
Posts: 431
Joined: 06 Jul 2009, 21:21

Da li moze neko napisati sta se radilo u cetvrtak na vjezbama iz bracnog i da li neko zna da li je ass odredio gdje ide grupa V8 ona u 13 sati.Jer sam cula da su bile samo one rano ujutru.....Unaprijed zahvaljujem.....  :f035:
otpravnik
Posts: 403
Joined: 16 Sep 2009, 23:19

Ako je V8 zadnja grupa- onda jos nista nije odredio!  :mrgreen:
blofeld
Posts: 11
Joined: 12 Dec 2009, 03:38

TripleJ wrote: Danas je rekla profesorica da jos ne kopiramo dok ona ne vidi sa Borisom, jer misli da ima neki materijal koji je nama bitniji.
Misliš na tu skriptu iz imovinskih odnosa bračnih partnera ili?

Upozorenje!

Na samom dnu stranice imas brojeve- 1.2.3.4 pa kliknes na njih kako bi te vratili na prethodnu i dali ti odgovor na pitanje!
Nema potrebe da se na svakoj novoj stranici ponovo postavljaju pitanja i daju odgovori koji vec postoje....a evo, ja sam ti i kopirala:
Skripta iz imovinskih odnosa bracnih partnera je dosla i moze se kupiti u Omegi.....

Danas je rekla profesorica da jos ne kopiramo dok ona ne vidi sa Borisom, jer misli da ima neki materijal koji je nama bitniji.
otpravnik
Last edited by blofeld on 12 Dec 2009, 13:09, edited 1 time in total.
TripleJ
Posts: 442
Joined: 29 Aug 2009, 02:28

Evo ovako, skripta (nova i stara) iz predmeta Imovinski odnosi bracnih partnera moze se naci i kopirati u *! Danas smo dobili tu informaciju na vjezbama. I samo da dodam da je ispit iz Bracnog prava vjerovatno 4.01. (ponedjeljak), jer je tada jedino slobodan amifteatar. Rekao je ass da ce pokusati da vidi moze li neki drugi dan u toj sedmici, tj. da li ce biti slobodnih termina, ali za sada je cetvrtog!

otpravnik
Last edited by TripleJ on 15 Jun 2010, 17:33, edited 1 time in total.
Amilla
Posts: 45
Joined: 23 Sep 2009, 20:43

da li moze ko reci,u onoj grupi sto su isli u socijalno,sta ce oni ljudi sto nisu isli tamo,mislim znam da treba napisati nesto za posredovanje,ali jel sad u obliku referata ili seminarskog(ono malo vise)...ne znam posto nisam bila na zadnjim vjezbama???
Post Reply

Return to “Druga godina”