PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
jazzmina
Posts: 431
Joined: 22 Feb 2009, 01:22

ko je tek upisao nista prijavljivati prije juna/jula.
Berich
Posts: 417
Joined: 09 May 2010, 20:15

ustvari u pitanju je "odabir izbornog predmeta" , pa sam mislila da moramo da potvrdimo, odnosno odaberemo i preko isss-a koji smo uzeli . Ako je neko vidio to na isssu i zna sta je u pitanju da mi javi . A jazzmina hvala ti na odgovoru , ja sam se pogresno izrazila :):U
emina h
Posts: 389
Joined: 02 Nov 2010, 21:04

Ja sam izborne na isss-u izabrala i potvrdila, a tek u junu ću ih prijaviti jer ću ih tada izlaziti..
kaja
Posts: 198
Joined: 15 Feb 2010, 16:06

Nece biti nikom ništa i da se prijavio ispit. Imam osjećaj da ljudi preozbiljno shvataju ovaj isss.
selmida
Posts: 66
Joined: 01 Sep 2010, 23:54

pa oni se pravo s nama igraju. ja sam tek vidjela sada ovo obavjestenje, vanredan sam student, ne idem na fakultet nisam bila u prilici da posjetim stranicu i sad moram propustiti cijeli jedan ispitni rok. ma ovaj fakultet je dno dna.
SamraD
Posts: 245
Joined: 27 Sep 2011, 13:21

I ja sam na isti nacin ostala bez rokova. Vanredna sam, ne idem na predavanja jer obnavljam godinu i u zadnjih deset dana sam ganjala da se zaposlim i nisam ni bila kuci a ne na stranici i odjednom - prosao rok za prijavu... katastrofa.
jazzmina
Posts: 431
Joined: 22 Feb 2009, 01:22

Kolegice zao mi je zbog vas, ali vasa je obaveza da ste u toku sa desavanjima a pogotovo sa prijavom ispita gdje se zna da je prijava uvijek samo par  dana. To nije nikakva novost , tako da u buduce nadjite vremena da redovniej posjetite fakultet ili stranicu. Prijava za drugi rok vam je 09.-12.04. :)
SamraD
Posts: 245
Joined: 27 Sep 2011, 13:21

Ja jesam vidjela obavijest. Ali to je bila prvobitna obavijest, nisam ni pretpostavljala da ce je mjenjati. Uostalom, nismo samo nas dvije fulile, gotovo vecina mojih poznanika, vanrednih studenata i studenata koji nisu iz Sarajeva nisu primjetili promjenu datuma.
Cinjenica je da nismo svi u mogucnosti u svakom momentu neprestano "refresovati" ovaj forum, a ni dolaziti na fakultet, ali eto sta je bilo, bilo je.
Eborg
Posts: 474
Joined: 15 May 2009, 20:11

Link za ispitne termine za III godinu ne radi - LINK.

Ima li neko link koji radi ili da uploada PDF dokument negdje?
Post Reply

Return to “III godina”