PFSA: Ekonomske osnove države i prava

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
malaa
Posts: 107
Joined: 20 Oct 2009, 13:30

Zna li neko kad je izlaganje eseja iz ekonomije i u koliko sati ?
fahy
Posts: 5
Joined: 04 Dec 2009, 23:35

kaze profa da ce pitanja iz ekonomije biti skroz promijenjena, pa ne znam ima li bas puno koristi od njih osim za ponavljanje..
codecivil
Posts: 636
Joined: 23 Sep 2009, 12:35

[quote="fahy"]
kaze profa da ce pitanja iz ekonomije biti skroz promijenjena, pa ne znam ima li bas puno koristi od njih osim za ponavljanje..
[/quote] opet ponavčjam po 100 put da nece mjenjati jer nema sta mijenjati i kad bi htio nemoze :D :kava:
Alermanjo
Posts: 70
Joined: 28 Aug 2009, 02:06

Tako nam je rečeno i prvi put,pa je bilo dosta pitanja koja su bila promijenjena ( zavisno od grupe ),stoga predlažem da se nauče pitanja,al'da se i knjiga prouči :D
berince_s
Posts: 514
Joined: 30 May 2009, 18:27

[quote="adi"]
[quote="selmicaaa"]
[quote="adi"]
[quote="Amcho"]
[quote="dipl.pravnik lana sahman"]
ako smo polotili pevu parcijalu a ne polozimo drugu,da li onda izlazimo sve integralno u januaru..
[/quote]

Ne :)

Ako se ne polozi sada II parcijala imas pravo izaci jos dvaputa prije nego budes morala integralno ;)
[/quote] molim vas dami neko kaze na II parcijali iz ekonom koliko bude esejskih pitanja i koliko se vremenski radi druga parc :)unaprijed hvala :f035:
[/quote]
kakva crna esejska pitanja....nema toga ba
[/quote] kako nema kad npr da objasnis razlike u placama ona 3 oblika et ti je dan primjer i tako dalje ima takvih pitanja milion
[/quote]


Nema esejskih pitanja! To sto se nesto treba objasniti ne spada u grupu ESEJSKIH pitanja... :S
Nije esejsko pitanje da napises 3 recenice o nekom grafikonu, o razlici u placama i to....
DE_integro_ED
Posts: 225
Joined: 07 Sep 2009, 01:35

Nema sanse da promjene pitanja, odgovori su tacni jer u knjizi su to boldiralana slova. Ja sam ekonomiju polozila iako sam ucila iz skripte, knjigu ni otvorila. I pitanja ISTA na testu i u skripti .... a znam da se desilo recimo da je neko imao pitanje "Vodeni resursi ili sumski r. " to je jedini iz knjige bilo ... Pozz
nerica
Posts: 75
Joined: 21 Aug 2009, 13:25

Jesu li asistentica ili profesor spominjali kada ce se dijeliti potpisi? :U
Sanja
Posts: 707
Joined: 03 Oct 2009, 02:17

Jedno pitanjce...ovako posto sad zavrsava semestar za neke 2 sedmice ..ispiti u januaru....koliko sam informisana popravni ispiti su u februaru ...jel 2 semestar onda pocninje u martu ....(ovi koji su polozili sve u januaru jel imaju slobodan februar) :=) ?????????
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

[quote="sanja"]
Jedno pitanjce...ovako posto sad zavrsava semestar za neke 2 sedmice ..ispiti u januaru....koliko sam informisana popravni ispiti su u februaru ...jel 2 semestar onda pocninje u martu ....(ovi koji su polozili sve u januaru jel imaju slobodan februar) :=) ?????????
[/quote]

15 februara II semestar pocinje :)

Irena rekla sad u cetvrtak :D
kaubojka
Posts: 469
Joined: 22 Oct 2009, 16:25

Ako padnem sad drugu parcijalu,kad je ponovo mogu polagat??
Post Reply

Return to “I godina”