PFSA: Ustavno pravo I

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
dejjal
Posts: 99
Joined: 01 Oct 2011, 02:14

to sve zavisi od vas opet kod nas je prosle godine biljezio za obje smjene. kad dodje da drzi predavanja ako vidi da vas ima malo potpisivacete se a ako ima onako dovoljno nece ili ne bi trebo. naljuti se kad vidi da ima malo i odma spisak. znaci nije odredjeno sve zavisi od vas kolko vas bude. ali gleda spiskove npr kad budu rokovi zna popustljiv biti ili dati drugi rok od sebe ako nisi spreman i tak to.  :d055: :kava: iz iskustva govorim
Cristal
Posts: 21
Joined: 14 Jan 2012, 12:55

Znam :) nazalost sam na svojoj kozi osjetila to ali u negativnom smislu :)...onima koji su mu dolazili na predavanja obecao je dodatni rok a meni...nista :( jos me napao sto nisam dolazila na predavanja :)  hvala kolega :udi5ov:
zann
Posts: 350
Joined: 07 Mar 2011, 13:26

ma nema veze da li ste isli na predavanja.ja nisam nikada apsolutno,i nikad me nije oborio ni ustav I ni II XD nit primjetih ikad te spiskove na ispitu da je gledao
Inna Red R
Posts: 158
Joined: 06 Sep 2010, 17:01

..kad ce otprilike biti rok u aprilu?
Cristal
Posts: 21
Joined: 14 Jan 2012, 12:55

:dunno: Meni oba puta gledao spisak i prigovorio oba puta sto nisam dolazila,jos sam vanredna...zato se evo i raspitujem za predavanja :D
anasa
Posts: 55
Joined: 25 Oct 2010, 20:10

je li tačno da je u četvrtak 8.3. rok za one kojima je ostala samo peta glava?
likeag6
Posts: 152
Joined: 25 Nov 2010, 21:50

anasa odakle ti ta informacija?
kaubojka
Posts: 469
Joined: 22 Oct 2009, 16:25

Iskreno, malo mi je nelogicno to prigovaranje zasto vanredni ne dolaze na predavanja, obzirom da vanredni studenti uglavonom rade ili eventualno nisu iz Sa, al dobro sta je tu je. Opet je to pitanje srece i prof raspolozenja.
Dara
Posts: 149
Joined: 22 Nov 2010, 23:29

[quote="amra 1"]
u Federaciji..a parlamentarna skupstina BIH ima Dom naroda i Predstavnicki dom
[/quote] ja koliko znam u oba slucaja su dom naroda i predstav.dom jer se uci po nesluzbenom preciscenom tekstu a taj zastupnici se spominje u starom zakonu to je to :)
Zvjezdica1990
Posts: 61
Joined: 05 Dec 2009, 23:32

Može li mi netko reći kad su konsultacije kod profesora Duvnjaka? :moli: :moli:
Post Reply

Return to “II godina”