PFSA: Institucije rimskog prava

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
cisco
Posts: 317
Joined: 04 Sep 2009, 20:18

zna li se kada ce biti ispit iz ovog predmeta, kada ce se moci prijaviti, da li putem isss.ba il opet sa prijavnicama na ispit ?

i mogu li vanredni koji nisu prisustvovali predavanjima izaci na ovaj test, koji je neko spomenuo da ce biti 24.12 ?
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

To ne zna niko jer obavijesti na faksu još uvijek nema. Kada bude obavijest o prijavljivanju ispita za januarsko-februarski rok svi ćete biti na vrijeme informisani.
Alermanjo
Posts: 70
Joined: 28 Aug 2009, 02:06

Pročitao sam postove i imam jedno pitanje. Razumijem da mogu izaci na svakom roku Rim,jer nema parcijala ( jan/feb, jun/jul i sept. ).. al'me zanima da li mogu na svakom roku ići parcijalno ? Tj. da u junu polažem prvu parcijalu,pa u septembru drugu ili je samo jan/feb rok parcijalni,a ostali integralno ?.
Hvala unaprijed.
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

[quote="Alermanjo"]
Pročitao sam postove i imam jedno pitanje. Razumijem da mogu izaci na svakom roku Rim,jer nema parcijala ( jan/feb, jun/jul i sept. ).. al'me zanima da li mogu na svakom roku ići parcijalno ? Tj. da u junu polažem prvu parcijalu,pa u septembru drugu ili je samo jan/feb rok parcijalni,a ostali integralno ?.
Hvala unaprijed.
[/quote]

Možeš parcijalno na svakom roku izaći.
Alermanjo
Posts: 70
Joined: 28 Aug 2009, 02:06

Hvala Ti !.
Judge Man
Posts: 415
Joined: 19 Oct 2009, 21:08

Ljudi, kad je ovaj test? Hoce li biti 17. ili 24. Sta su se dogovorili? Govorila je ass. na vjezbama da ce se deal sa profesorom, al ja nisam mogao sacekati dok dodje profesor -.- .Pls, ako neko zna neka kaze :)
Torin
Posts: 98
Joined: 25 Oct 2009, 17:19

[quote="Judge Man"]
Ljudi, kad je ovaj test? Hoce li biti 17. ili 24. Sta su se dogovorili? Govorila je ass. na vjezbama da ce se deal sa profesorom, al ja nisam mogao sacekati dok dodje profesor -.- .Pls, ako neko zna neka kaze :)
[/quote]
24 decembra potvrdjeno 100%
vecaveca
Posts: 694
Joined: 29 Sep 2009, 16:53

Sta ako ne izadjem na test jer nisam spreman ?
fahy
Posts: 5
Joined: 04 Dec 2009, 23:35

je li tacno da je veca prolaznost na usmenom???  to mi nekako teze izgleda 
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Tačno je. Mnogo je bolje izaći usmeno kod profesora, nego pismeno.
Post Reply

Return to “I godina”