PFSA: Ustavno pravo I

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Inna Red R
Posts: 158
Joined: 06 Sep 2010, 17:01

...kad ce otprilike biti rok u aprilu?
amra 1
Posts: 448
Joined: 02 Oct 2009, 18:38

[quote="jazzmina"]
Je li zastupnicki dom u parlamentu federacije ili parlam.skupstini BiH ???
[/quote]

u Federaciji..a parlamentarna skupstina BIH ima Dom naroda i Predstavnicki dom
binovski
Posts: 81
Joined: 05 Oct 2010, 21:40

Ljudi zna li iko kako se zove asistent na predmetu Ustavno pravo (ako uopste ima asistent) i da li se profesoru moze poslati mail , da li odgovori ??
Ima li vise uopste rokova za ustavno za januarsko -februarske ispitne termine ili su svi rokovi prosli???
hvala :)
Jenny1406
Posts: 1671
Joined: 21 Nov 2009, 10:41

Ass. Lejla Balic

Prof. ti nece odgovoriti na mail, tako da ces bezvze zvati.

Mislim da su svi termini prosli, mozda da je ostalo jos koje slovo, ali i to ce biti gotovo za dan/dva.
Cristal
Posts: 21
Joined: 14 Jan 2012, 12:55

Bude li raje na predavanjima iz Ustava?Je li tacno da prof ne biljezi prisutne u obje smjene?Ja sam ga razumjela da je prosli semestar samo drugu smjenu biljezio?????Zna li neko biljezi li sad prisustvo u obje smjene?Izgleda da kod njega igra ulogu prisustvo na predavanjima :tuga: i zna li neko slucajno da li vanredni student koji je obnovio godinu mora ponovo ovjeravati godinu?? :d070:
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

Vanredan student koji je obnovio godinu istu ne mora ponovo ovjeravati jer ima već dva pečata u indexu. O tome smo već pisali u opštoj diskusiji. :mig:
Cristal
Posts: 21
Joined: 14 Jan 2012, 12:55

:d070:
dejjal
Posts: 99
Joined: 01 Oct 2011, 02:14

ljudi sto vise idite na predavanja pamti prof itekako lica a imacete i privilegije znaci nikako ne moze skoditi a itekako koristiti znaci trudite se sto vise na predavanja znaci to vidjecete kod odgovaranja  :mig: :bravo:
Cristal
Posts: 21
Joined: 14 Jan 2012, 12:55

kolega Dejjal  hvala na savjetu,a da li znas u kojoj smjeni profesor biljezi prisustvo jer je,koliko sam ga ja uspjela shvatiti,prosli semestar samo u drugoj smjeni biljezio prisustvo...a kad vec idem da mi bar bude i zabiljezeno :D
Post Reply

Return to “II godina”