PFSA: Radno pravo

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
ally mcbeal
Posts: 790
Joined: 20 Jan 2010, 12:23

[quote="jazzmina"]
Lijepa vijest za novu bolonju , iako nemate aprilske rokove, iz radnog cete imati dva roka u aprilu :)
[/quote]

je li ovo zaista provjerena informacija? kolegice, imas cokoladu "k'o kuca" samo se javi, hehe, :) cula sam takodjer da je moguce da ispit bude usmeno, a koliko znam da je profesorica rekla da nece vise biti usmenih ispita. ako neko ima bilo kakvu informaciju u vezi ovoga, cijenila bih odgovor. :)
selmicaaa
Posts: 457
Joined: 01 Oct 2009, 22:10

ja ti potrdjujem da ce dati te rokove, to je prof rekla jucer na Socijalnom. A o usmenom nije govorila.
M.Y.A.
Posts: 242
Joined: 25 Dec 2009, 17:11

Mene zanima kada je tacan termin tog aprilskog roka , i da li imamo pravo na oba roka ? :)
ajsa
Posts: 455
Joined: 09 Sep 2009, 16:06

NEMA USMENIH ISPITA 100 % to je rekla do sada sto puta,ne znam u cemu je problem,punoo je laksi ovaj sad oblik testa,imate 8 pitanja izaberete 4 i radite !!!
amra 1
Posts: 448
Joined: 02 Oct 2009, 18:38

slazem se...a ass mi je odgovorio na mail i potvrdio da su ispiti u aprilu pismeni.
SamraD
Posts: 245
Joined: 27 Sep 2011, 13:21

Ja sam izlazila na usmene kod profesorice prosle godine i njoj svaka cast i pomaze i sve, ali ako te potrefi pitanje koje nisi spremio kako treba, ili preskocis misleci nece to biti, onda je stvarno nemoguce navuci odgovor, jer je materija konkretna i sigurno padas. Ovako pismeno, s osam pitanja gdje mozes birati sebi cetiri je meni super sistem, koji ide u korist da sto vise studenata polozi na ispitu.  :d055:
ally mcbeal
Posts: 790
Joined: 20 Jan 2010, 12:23

jos kad bi neko bio ljubazan da napise kad je ispit jer, iz ne znam kojeg razloga, nece da mi otvori dokument sa rokovima :S
jazzmina
Posts: 431
Joined: 22 Feb 2009, 01:22

Ako si nova bolonja , nije profesorica rekla da li cete raditi kad i mi ili cete imati neke posebne rokove,ali bit cete obavjesteni na vrijeme  :) Nama su regularno 12.04. i lista sa svim rokovima se moze otvoriti na stranici fakulteta :D
johnny
Posts: 147
Joined: 25 Oct 2009, 20:51

Je li istina da će sad ispit iz Radnog u aprilu biti usmeni ??? (H) :moli:
Julie
Posts: 1016
Joined: 29 Aug 2010, 21:30

Profesorica rekla na prvom predavanju jos u oktobru da nema vise usmenih ispita.
Ne vjerujte studentskim pricama, osim ako nisu direktno iz usta profesorice u sto sumnjam.
Post Reply

Return to “III godina”