PFSA: Pravno-ekonomski smjer

Podforum studenata postidplomskog studija (II ciklus) Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Post Reply
AdiMali
Posts: 171
Joined: 29 Jan 2010, 15:45

Jel se zna koja su nam ostala dva predmeta u II semestru, i kada nastava počinje?

hvala :)
Icomia
Posts: 10
Joined: 24 Nov 2010, 12:05

Jel bi neko mogao napisati koja su pitanja bila na prvom terminu iz izbor.predmeta Strategija nac.razvoja? Hvala
friday
Posts: 36
Joined: 25 Feb 2011, 21:57

Zna li neko da li će u iduću srijedu, 21.3., biti prezentacija prvih 5 ili 4 teme iz predmeta Ekonomske funkcije države?!?!  :zamisljen: Hvala.
lika
Posts: 33
Joined: 25 Feb 2011, 14:47

Biće.
friday
Posts: 36
Joined: 25 Feb 2011, 21:57

Da da, znam da će biti prezentacije ali nisam znala da li prvih pet ili četiri prezentacije, jer je moja grupa peta po redu a neki su mi rekli da će biti prezentacija samo prve četiri teme, a neki pet... Uglavnom, poslala sam mail profesorici i ona mi je sve razjasnila. Moja tema, peta po redu, je one tamo srijede 28.3.  :d055:
AdiMali
Posts: 171
Joined: 29 Jan 2010, 15:45

Da li ima nekih novosti vezanih za II dio predavanja kod profesora Mehića, Ekonomske funkcije države, kakva je situacija, nisam bio u mogućnosti prisustvovati predavanjima u petak i srijedu?

Unaprijed hvala :)
grcko
Posts: 10
Joined: 17 Mar 2011, 01:29

Nismo imali predavanja, jer je sala bila zauzeta... uglavnom, profesor će na mail poslati materijal za parcijalu, koja će najvjerovatnije biti odgođena ( radi spajanja sa 1. majem) :D
lika
Posts: 33
Joined: 25 Feb 2011, 14:47

Test II iz Ekonomske funkcije prava će biti (takav je pao dogovor sa profesorom) 07.05. u 17h.
Polagaće se samo test II. Na popravnom ispitu se polaže po izboru test I ili II, te integralno.
Termin popravnog će biti dogovoren naknadno - krajem maja ili početkom juna.

Isto je bio dogovor da predavanja počinju u 17h, umjesto u 16h - zbog kolega koji rade. Mada će on vjerovatno opet doći u 16h radi sale.

Literaturu će slati na e-mail listu, ko i profesorica.
Icomia
Posts: 10
Joined: 24 Nov 2010, 12:05

Da li je neko od kolega upucen u obavjestenja koja su izbacena na str.faxa o prihvacenim temema kojih ima vrlo malo, sta je sa ostatkom? Jel one nisu prihvacene ili sta?
LadyDi
Posts: 5
Joined: 26 Jan 2012, 11:37

Kolege, ima li iko ikakvih informacija za literaturu iz predmeta Politika i pravo konkurencije kod Misite?
Post Reply

Return to “II ciklus studija”