PFSA: Ustavno pravo I

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Smurfette
Posts: 238
Joined: 21 Sep 2011, 11:11

Pitaj, ali reci ce kao i prosli put, da ce se moci odgovarati u oba termina, a vratit ce one koji su dosli na drugi termin....samo, opet kazem, ne znam zasto se nisu zalili...jer i sad ce nas biti koji cemo doci 27.og, pa ako nas vrati, zalit cemo se, jer dekanovi termini su mjerodavniji, i plus sto je on obecao da cemo moci odgovarati u jednom od ta dva termina...
sen20
Posts: 91
Joined: 24 Jan 2010, 17:58

[quote="mallaprinceza"]
Je li prof Duvnjak svaki radni dan u svom kabinetu? Ako treba otici cu i pitati.
[/quote]
Najgore od svega je sto smo mi studenti NESLOŽNI ! Ako je takva odluka da nema ispita,ne znam zasto onda neki idu na ispit... Uvijek ima onih koji ce otic na ispit i da se uližu malo....I onda profesor kaze kad su ti mogli doc,zasto ne bi mogli vi ostali...
A za Roditeljsko,rekao je dekan da ce dat dodatni rok za one koji nisu stigli prosle sub,zato ne sikirajte se ;)
Nermina1991
Posts: 116
Joined: 24 Sep 2010, 17:41

I ja cu doci 27.og aBd, i slazem se da se zalimo ako nas ne primi...bar jednom da se slozimo...pa valjda je dekan iznad profesora...a da ne spominjem da se sada radi vise o nemogucnosti da izadjeo na ispit, a ne o volji, kao sto je prosli put bilo...tako da, mozda ce to profesor MOZDA i uzeti u obzir, pa nece bit problema...
no_name007
Posts: 224
Joined: 12 Sep 2011, 14:40

stvarno ne pametujte vise. Najbolje da SVI dodjemo onako kako je dekan rekao! Pa koga ce Duvnjak ispitivati ako niko ne dodje. Ispit je od 27. do 4. i gotova prica!
decko koji obecava
Posts: 108
Joined: 08 May 2010, 00:39

moze, ti budi ispred i ne daj raji da izlazi na stare rokove, ako budu insistirali samaraj  :kava: i gotova prica
sen20
Posts: 91
Joined: 24 Jan 2010, 17:58

[quote="no_name007"]
stvarno ne pametujte vise. Najbolje da SVI dodjemo onako kako je dekan rekao! Pa koga ce Duvnjak ispitivati ako niko ne dodje. Ispit je od 27. do 4. i gotova prica!
[/quote]
Slažem se upotpunosti !
mallaprinceza
Posts: 68
Joined: 24 Jan 2011, 20:29

Naravno, sedmica je neradna, ispiti su pomjereni  :d055:
dominion
Posts: 288
Joined: 19 Dec 2010, 15:12

[quote="sen20"]
Najgore od svega je sto smo mi studenti NESLOŽNI ! Ako je takva odluka da nema ispita,ne znam zasto onda neki idu na ispit... Uvijek ima onih koji ce otic na ispit i da se uližu malo....I onda profesor kaze kad su ti mogli doc,zasto ne bi mogli vi ostali...
A za Roditeljsko,rekao je dekan da ce dat dodatni rok za one koji nisu stigli prosle sub,zato ne sikirajte se ;)
[/quote]
Cekaj malo, sto da ne izadjem kad vec imam mogucnost da izadjem i otkacim dio ispita sto prije i naravno da cu poslije imati vise vremena za krivicno, ustavno, mpk hrpu ispita imam da polazem, zivim u sarajevu mogu da dodjem do faxa, nista me ne sprijecava, oni koji nemogu da dodju ima za njih drugi termin i tacka, usotalom kao sto je Univerzitet u Zenici uradio.
coco coco
Posts: 311
Joined: 20 Nov 2011, 13:14

i ja bih najradije dosla ako je moguce
sen20
Posts: 91
Joined: 24 Jan 2010, 17:58

[quote="dominion"]
Cekaj malo, sto da ne izadjem kad vec imam mogucnost da izadjem i otkacim dio ispita sto prije i naravno da cu poslije imati vise vremena za krivicno, ustavno, mpk hrpu ispita imam da polazem, zivim u sarajevu mogu da dodjem do faxa, nista me ne sprijecava, oni koji nemogu da dodju ima za njih drugi termin i tacka, usotalom kao sto je Univerzitet u Zenici uradio.
[/quote]
E eto sad ces ti izac sve i jedan predmet u ovom terminu....Daj molim te .... Odgodjeni su skoro svi predmeti,al et svako ima svoje !
Bojim se da cete zatec samo domara da vas pita :P
Last edited by sen20 on 10 Feb 2012, 16:42, edited 1 time in total.
Post Reply

Return to “II godina”