PFSA: Uvod u nauku o državi i pravu

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Dalila87
Posts: 10
Joined: 07 Dec 2009, 17:01

znate li u koliko je sati druga pracijala 22.12.
ja sam vanredan student tako da nedolazim na fax cesto pa nisam u toku.
selmicaaa
Posts: 457
Joined: 01 Oct 2009, 22:10

[quote="Dalila87"]
znate li u koliko je sati druga pracijala 22.12.
ja sam vanredan student tako da nedolazim na fax cesto pa nisam u toku.
[/quote]
satnice josh nema... vjerovatno ce izaci ko i za sve ispite dva dana prije
malaa
Posts: 107
Joined: 20 Oct 2009, 13:30

Ja sam prijavila esej iz Drzave i prava preko mail ass.jer sam mislila da cu pasti i on mi je odg.da je tema prihvacena,medjutim ja sam prosla parcijalu i jel mogu sada da odgodim esej msm da ga ne radim,imali kakvih sankcija i to .... Hvala unaprijed
Judge Man
Posts: 415
Joined: 19 Oct 2009, 21:08

[quote="malaa"]
Ja sam prijavila esej iz Drzave i prava preko mail ass.jer sam mislila da cu pasti i on mi je odg.da je tema prihvacena,medjutim ja sam prosla parcijalu i jel mogu sada da odgodim esej msm da ga ne radim,imali kakvih sankcija i to .... Hvala unaprijed
[/quote]

Pa kad si vec uzela esej, uradi ga, nece ti uopce skoditi dodatni bodovi iz toga, vjeruj :) . Svaki bod je zlata vrijedan :)
dipl.pravnik lana sahman
Posts: 4
Joined: 25 Sep 2009, 14:11

na sta se svodi zavrsni razgovor kod prof.Jasne Baksic?
Alem
Posts: 91
Joined: 02 Oct 2009, 23:50

[quote="Judge Man"]
[quote="malaa"]
Ja sam prijavila esej iz Drzave i prava preko mail ass.jer sam mislila da cu pasti i on mi je odg.da je tema prihvacena,medjutim ja sam prosla parcijalu i jel mogu sada da odgodim esej msm da ga ne radim,imali kakvih sankcija i to .... Hvala unaprijed
[/quote]

Pa kad si vec uzela esej, uradi ga, nece ti uopce skoditi dodatni bodovi iz toga, vjeruj :) . Svaki bod je zlata vrijedan :)
[/quote]
a jos se ne mora ni izlagat
Lil_star_lela
Posts: 74
Joined: 16 Nov 2009, 22:51

Da li neko zna je li neka greska na serveru pfsa.unsa.ba??? Posto sam ja poslal mail asistentu Izmirliji medjutim doslo mi neko kao obavjestenje ..il sta vec, da mu mail nije stigao.. ?? :S :h035:
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="Lil_star_lela"]
Da li neko zna je li neka greska na serveru pfsa.unsa.ba??? Posto sam ja poslal mail asistentu Izmirliji medjutim doslo mi neko kao obavjestenje ..il sta vec, da mu mail nije stigao.. ?? :S :h035:
[/quote]
Znam sta je !! Prosle godine kod nas je bio problem sa slanjem maila asistentici kriminologije. A valjda je to neka greska ili opterecenje.
Nista, pravac konsultacije. To je jedini siguran nacin da ce tvoje pitanje biti odgovoreno ! ;)
malaa
Posts: 107
Joined: 20 Oct 2009, 13:30

[quote="Alem"]
[quote="Judge Man"]
[quote="malaa"]
Ja sam prijavila esej iz Drzave i prava preko mail ass.jer sam mislila da cu pasti i on mi je odg.da je tema prihvacena,medjutim ja sam prosla parcijalu i jel mogu sada da odgodim esej msm da ga ne radim,imali kakvih sankcija i to .... Hvala unaprijed
[/quote]

Pa kad si vec uzela esej, uradi ga, nece ti uopce skoditi dodatni bodovi iz toga, vjeruj :) . Svaki bod je zlata vrijedan :)
[/quote]
a jos se ne mora ni izlagat
[/quote]

Kad je rok da se preda esej ? Jel to sigurno da se ne treba izlagati ?
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

[quote="Lil_star_lela"]
Da li neko zna je li neka greska na serveru pfsa.unsa.ba??? Posto sam ja poslal mail asistentu Izmirliji medjutim doslo mi neko kao obavjestenje ..il sta vec, da mu mail nije stigao.. ?? :S :h035:
[/quote]

Mora pisati u tom error log-u zbog čega je e-mail vraćen. Vjerovatno je inbox u asistenta pun.
Post Reply

Return to “I godina”