PFSA: Radno pravo

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
SamraD
Posts: 245
Joined: 27 Sep 2011, 13:21

Kakva je bila prolaznost na integralnom ispitu prosli put? Ne mogu da zakljucim s ovih spiskova, cini mi se ko da je skroz malo ljudi polozilo, a ne mogu da vjerujem jer su pitanja bila skroz lagana.
Od ovih sto jesu polozili integralno, koliko opsirno ste odgovarali? Negdje se bas imalo dosta napisati na jedno pitanje, pa da znam otprilike za iduci rok.  :)
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Obavještenje o novim ispitnim terminima iz predmeta Radno pravo i Socijalno pravo
http://:cenzura:/pravni-fakulteti/pravn ... jevo/4331/
Lekica88
Posts: 240
Joined: 29 Aug 2009, 11:32

Dajte ljudi odgovorite SamriD na pitanje i mene interesuje :)..
amra 1
Posts: 448
Joined: 02 Oct 2009, 18:38

ma garant ova raja sto su izlazili integralno pali pa im se nesto ''ne da'' davati savjete i preporuke :) ma ja mislim da treba uciti po sistemu MJP, sto je sigurno, sigurno je :mrgreen:
ballerina
Posts: 35
Joined: 11 Jan 2010, 16:48

ja sam izlazila integralno i pala sam, jer nisam dovoljno naucila.
pitanja su konkretna npr MOR - nastanak, savremeni izazovi i tacno o tome moras da pises...
kod nje nema supljiranja...ja sam pokusala jer sam bila koliko-toliko upucena u materiju, ali naravno na to nisam dobila prolaz jer kao sto rekoh pitanja su konkretna i precizna, i onda konkretno i precizno moras i da odgovoris :)
mislim da nema potrebe da se uci po sistemu MJP i pisati eseje i bajke, vec tacno ono sto je postavljeno u pitanju, odgovoriti u par recenica...uostalom svako ko je kod ove profesorice izlazio na usmeni, zna da kada profesorica vidi otprilike da razumijete ono sto pricate i ako imalo vladate materijom, polozili ste :)

eto nadam se da sam pomogla
sretno :)
SamraD
Posts: 245
Joined: 27 Sep 2011, 13:21

Hvala ti kolegice na odgovoru upravo to me zanimalo. :)
amra 1
Posts: 448
Joined: 02 Oct 2009, 18:38

joj ovo radno je fkt smor! tesko se nama koji izlazimo integralno... :nervoza: a da li je moguce da dodje pitanje npr.nastanak i razvoj drustveno radnih odnosa? jer ima stvarno podnaslova koji su dosadni i glupi i ja bih da ih rado preskocim :D
Cinderella_cool
Posts: 135
Joined: 28 Dec 2011, 20:03

prelistala sam par str i nisam nasla pitanja druge grupe na integralnom, pa mozel neko napisati, pls, pls...

??????
Last edited by Cinderella_cool on 14 Feb 2012, 17:46, edited 1 time in total.
Ejub Zahirovic
Posts: 11
Joined: 09 Jan 2010, 00:05

pozz kolege. Samo da pitam,jel' ostaje ovaj termin od 21. ili  . . . ? hvala  , i jos nesto, neka pitanja sam uspio saznati ovdje na forumu ,za nas koji integralno polazemo,pa ne bih bilo lose da nam se proslijedi jos neko,ili bar aludira na sta trebamo obratit paznju !!  :d055: :d055: :kava:  hvala
Cinderella_cool
Posts: 135
Joined: 28 Dec 2011, 20:03

osim drzavnih sluzbenika, jel ima jos nesto da se ne uci ?? :)
Post Reply

Return to “III godina”