PFSA: Međunarodno javno pravo I

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
andrea_dea
Posts: 83
Joined: 09 Sep 2009, 15:31

ej raja sta mislite da posaljemo profesorici mail da odgodi ispit zbog vandredne situacije ako zelite ja cu ga sastavit.ja nisam iz Sarajeva i nema šanse da cu sutra moci doci do fakulteta a vjerujem da nisam jedina .sve osnovne i srednje skole obustavile su rad zbog vandrednog stanja.bar da nam pomjeri za ponedeljak
Julie
Posts: 1016
Joined: 29 Aug 2010, 21:30

Dzaba ces to slati, doc. ne cita mejlove. Ako se dobro sjecam to je rekla na prvom predavanju.
spavalica
Posts: 245
Joined: 27 Oct 2010, 14:28

Ima li ko da nazove stud. sluzbu, da vidimo ima li sta od ogadjanja ispita... Meni su prozori, na 4 spratu zatrpani, mogu misliti kakvo je stanje vani :S
jagodica
Posts: 212
Joined: 19 Nov 2010, 20:39

I mene zanima koja su to bitna pitanja iz MJP II ove skolske godine??
zlajazlaja
Posts: 93
Joined: 14 Oct 2009, 16:22

ljudi dragi da ne mislite da eskiviramo ispit,al ja mislim da nase drage kolege van sarajeva nece moci doci na ispit sutra!!! sve je u blokadi,ja sam sada dosao iz grada,gradski saobracaj je u kolapsu!!!al eto
YoDona
Posts: 312
Joined: 12 Sep 2009, 10:00

[quote="jagodica"]
Nego,kako mislis da si stigla kad je ispit vec bio gotov?!! Pisemo o MJP II?? Pa u koliko je onda poceo ispit...je li treba ranije doci?? Draga kolegice sad si me mnoogo zabrinula :(   
[/quote]
Nisam stigla na ispit jer je profesorica na predavanjima rekla da mjp2  sa zakazanih 15 sati pomjera u 12:-) ja to nisam znala i dosla u tri sata i rekose mi da je ispit gotov:-) ja cu danas do fakultetA pa ako bude neke obaviketi javim.
Cinderella_cool
Posts: 135
Joined: 28 Dec 2011, 20:03

ispiti su se odrzavali i uz veci snijeg :D, tako da pametnije je uciti nego se uzalud nadati :D
ocajna_kucanica
Posts: 94
Joined: 14 Jun 2011, 21:28

I ja se slazem da bi se ispit trebao pomjeriti, ni ja nisam iz Sa i nema sanse da mogu doci!
Fancy
Posts: 301
Joined: 17 May 2009, 18:35

Zato se zavaravamo da ispita nece biti? Ljudi su danas bez problema i na vrijeme stizali na posao... Jedino ako bude proglaseno stanje elementarne nepogode, jedino tada mozda bude otkazan ispit, u protivnom na fax, na ispit.
Nermica
Posts: 545
Joined: 12 Sep 2009, 16:14

Potpisujem predhodni post.
Post Reply

Return to “III godina”