PFSA: Državno pravni razvitak BiH

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Nemojte se oslanjati na to ''ne može nam ovo doći, jer ima dosta da se piše.''

Prošle godine je iz predmeta Bosansko komparativno pravo (imat ćete ga u II semestru kod istog profesora) dolazilo pitanje ''Pravni sistem i izvori prava srednjovjekovne Bosne.'' To je dio od 13 stranica u knjizi, pa sad skontajte.
Simet
Posts: 57
Joined: 10 Oct 2009, 19:21

[quote="MarcusTulliusCicero"]
Nemojte se oslanjati na to ''ne može nam ovo doći, jer ima dosta da se piše.''

Prošle godine je iz predmeta Bosansko komparativno pravo (imat ćete ga u II semestru kod istog profesora) dolazilo pitanje ''Pravni sistem i izvori prava srednjovjekovne Bosne.'' To je dio od 13 stranica u knjizi, pa sad skontajte.
[/quote]

Sta je recimo tebi doslo kad si ti izlazio. recimo ja nisam ucio politicki razvitak juznih slavena, jer mislim da ima puno vaznijih stvari. Sad da li se baziraju i na to.

Hvala
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

[quote="Simet"]
[quote="MarcusTulliusCicero"]
Nemojte se oslanjati na to ''ne može nam ovo doći, jer ima dosta da se piše.''

Prošle godine je iz predmeta Bosansko komparativno pravo (imat ćete ga u II semestru kod istog profesora) dolazilo pitanje ''Pravni sistem i izvori prava srednjovjekovne Bosne.'' To je dio od 13 stranica u knjizi, pa sad skontajte.
[/quote]

Sta je recimo tebi doslo kad si ti izlazio. recimo ja nisam ucio politicki razvitak juznih slavena, jer mislim da ima puno vaznijih stvari. Sad da li se baziraju i na to.

Hvala
[/quote]

Ne sjećam se, davno sam ovo položio. Vrati se na početak ove teme, raja je postavljala pitanja koja su im dolazila. :d055:
Uglavnom, sve može da ti dođe. Učiš od korica do korica. :p031: Ništa nemoj da preskačeš. :d055:
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="Simet"]
[quote="MarcusTulliusCicero"]
Nemojte se oslanjati na to ''ne može nam ovo doći, jer ima dosta da se piše.''

Prošle godine je iz predmeta Bosansko komparativno pravo (imat ćete ga u II semestru kod istog profesora) dolazilo pitanje ''Pravni sistem i izvori prava srednjovjekovne Bosne.'' To je dio od 13 stranica u knjizi, pa sad skontajte.
[/quote]

Sta je recimo tebi doslo kad si ti izlazio. recimo ja nisam ucio politicki razvitak juznih slavena, jer mislim da ima puno vaznijih stvari. Sad da li se baziraju i na to.

Hvala
[/quote]

Juzne slavene mozes ocekivati vec na prvom roku, i to pitanje cesce daje!
Amethyste
Posts: 17
Joined: 06 Dec 2009, 20:47

[quote="Torin"]
Da li neko zna kad je termin za drugu grupu od slova s do z?
[/quote]

cura sa faxa mi je rekla da je u pola 12 ali nisam sigurna... ja onako dolazim u 9  dogovorili smo se par da malo ponovimo priej ispita :) :w849:
Simet
Posts: 57
Joined: 10 Oct 2009, 19:21

[/quote]

Juzne slavene mozes ocekivati vec na prvom roku, i to pitanje cesce daje!
[/quote]

pa pita li recimo tvrtka, ili povelju sto je recimo bitno, jbt sekiram se xD
vecaveca
Posts: 694
Joined: 29 Sep 2009, 16:53

Kako ovo moze biti parcijala kda nosi samo 30 bodova ili koliko vec bgm po meni je ovo neki test a i on kaze da je test kako ce biti onda druga parcijala nidje veze  ;)
saca
Posts: 322
Joined: 12 Nov 2009, 18:06

Pa može li mi reći neko ko je siguran u koliko sutra prezime sa -S- ima test :f040:
...hvala unaprijed :D  sretno svima!!!!!
Torin
Posts: 98
Joined: 25 Oct 2009, 17:19

[quote="vecaveca"]
Kako ovo moze biti parcijala kda nosi samo 30 bodova ili koliko vec bgm po meni je ovo neki test a i on kaze da je test kako ce biti onda druga parcijala nidje veze  ;)
[/quote]
Ovo jeste prva parcijala i nosi 30 bodova. druga parcijala nosi 50 bodova. Uz esej koji broji 20 bodova dolazi se do 100 bodova(2 parcijale i esej).
[quote="Amethyste"]
[quote="Torin"]
Da li neko zna kad je termin za drugu grupu od slova s do z?
[/quote]

cura sa faxa mi je rekla da je u pola 12 ali nisam sigurna... ja onako dolazim u 9  dogovorili smo se par da malo ponovimo priej ispita :) :w849:
[/quote]
Hvala u svakom slucaju na odgovoru. Srecno ponavljanje gradiva.
Last edited by Torin on 08 Dec 2009, 19:27, edited 1 time in total.
malaa
Posts: 107
Joined: 20 Oct 2009, 13:30

Ja sam danas bila na faxu i zapisala sam raspored,nije po slovima nego po grupama:

I grupa  10.00h
II grupa 11.30h
III grupa 18.00h
IV grupa 19.30h
Ae pa sretno nam svima sutra....
Post Reply

Return to “I godina”