PFSA: Finansije i finansijsko pravo

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
imber
Posts: 237
Joined: 26 Oct 2011, 15:52

Na testu budu tri ili cetiri pitanja?
MineLa
Posts: 29
Joined: 04 Oct 2009, 21:18

Tri :)
armin_student
Posts: 208
Joined: 11 Sep 2009, 15:35

[quote="Julie"]
E bas ce jedan od zeznutijih profesora na faxu dati ista pitanja na dva uzastopna roka. :mrgreen:
[/quote]

pa i ja pretpostavljam da nece...zato ih nemam namjeru ni uciti,vec me strah da se ne zeznem...ali valjda nece biti ista pitanja,jedino namjerno da ih da :/ :/ nebi se iznenadio :(
imber
Posts: 237
Joined: 26 Oct 2011, 15:52

Poznato je da profesor cita ovaj forum, tako da ne bi trebali javno iznositi takve strategije.

MineLa: Hvala.
hare
Posts: 49
Joined: 04 Jan 2011, 15:12

raja znam da je na proslom roku bilo pitanje poreska osnovica pdv-a...jel o pdv-u treba  uciti iz ztc ili knjige...mislim da nema u knjizi..hmm
Secernavodica
Posts: 186
Joined: 20 Jan 2012, 18:46

Profesor da cita ovaj forum, napisao bi novu knjigu ili bi na drugi nacin uveo reda u ovu materiju. Sramota je da studenti ne znaju odakle da uce, knjiga i da je sva vazeca, greske u kucanju i sintaksi ometaju u razumijevanju ionako slabo objasnjenog gradiva. A u obaveznoj literaturi navedena samo knjiga! Pa ja za svaku lekciju moram nekog pitat da mi objasni. Da li ima na faxu nacina za ocjenjivanje rada profesora?? To mu se na ekonomiji ne smije desiti sigurno. Je li ima kakve sanse za zalbu dekanatu, ili kome vec?
Nermica
Posts: 545
Joined: 12 Sep 2009, 16:14

Potpisujem. :D
Last edited by Nermica on 30 Jan 2012, 15:38, edited 1 time in total.
djems.tr
Posts: 83
Joined: 14 Sep 2011, 19:23

kako nema o pdv-u u knjizi, ima!
spavalica
Posts: 245
Joined: 27 Oct 2010, 14:28

Gdje prof okaci rezultate?
imber
Posts: 237
Joined: 26 Oct 2011, 15:52

[quote="Secernavodica"]
Profesor da cita ovaj forum, napisao bi novu knjigu ili bi na drugi nacin uveo reda u ovu materiju. Sramota je da studenti ne znaju odakle da uce, knjiga i da je sva vazeca, greske u kucanju i sintaksi ometaju u razumijevanju ionako slabo objasnjenog gradiva. A u obaveznoj literaturi navedena samo knjiga! Pa ja za svaku lekciju moram nekog pitat da mi objasni. Da li ima na faxu nacina za ocjenjivanje rada profesora?? To mu se na ekonomiji ne smije desiti sigurno. Je li ima kakve sanse za zalbu dekanatu, ili kome vec?
[/quote]

Ja znam da cita forum, a zasto ne napravi neke promjene, nemam pojma. Pitajte ga.
Post Reply

Return to “III godina”