PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Julie
Posts: 1016
Joined: 29 Aug 2010, 21:30

Ne moze, za trecu godinu prijava izbornih ispita je bila jucer i danas od 10 do 14 sati.
Judge Man
Posts: 415
Joined: 19 Oct 2009, 21:08

^ Znaci ako sam bolestan i zakucan za krevet, i ne mogu otici do fakulteta ni pod razno, to znaci da ne mogu prijavit izborni kasnije? Please...
Nermica
Posts: 545
Joined: 12 Sep 2009, 16:14

Ne mozes ;)
Breskvicca
Posts: 222
Joined: 27 Nov 2011, 20:05

[quote="djems.tr"]
molim vas može li mi neko reći koje su moje obaveze, vanredni sam student, III godina, stari sistem...trebam li ovjeravati semestre i dali i mi trebamo prijaviti izborni predmet? i ako treba do kad su rokovi, baš sam zbunjena...
[/quote][quote="zana1"]
Kolegice, ja sam maloprije zvala studentsku i pitala da li to vazi i za vandredne i teta mi je rekla da vazi jer  oni trebaju da predaju spiskove profesorima...
Takodjer pitala sam da li neko moze da to uradi umjesto mene jer nisam iz Sarajeva a trenutno i nisam tamo, rekla je da moze samo ako ima moj index... :)
[/quote]                  Hvala puno u svakom slucaju, prijavila sam na vrijeme ! :)  pozzz
Julie
Posts: 1016
Joined: 29 Aug 2010, 21:30

[quote="Judge Man"]
^ Znaci ako sam bolestan i zakucan za krevet, i ne mogu otici do fakulteta ni pod razno, to znaci da ne mogu prijavit izborni kasnije? Please...
[/quote]
Pa valjda je jasno da ne mozes jer se profesorima trebaju predati spiskovi, a nece niko nikoga cekati.
tvoj idol
Posts: 238
Joined: 18 Jun 2009, 22:25

Koliko drže index nakon uplate druge rate ?  :P
Adn@
Posts: 422
Joined: 14 Mar 2010, 17:39

da li ce htjeti ovjeriti semestar ako nisam uplatila II ratu :haha:
AMILA20
Posts: 161
Joined: 01 Oct 2009, 22:18

Ja sam danas Adna uplatila jer mi je receno da se nece moci ovjeriti semestar ako nije uplacena druga rata,a nju je trebalo uplatit do 15.decembra i rekli su mi  da vec sutra mogu doci po index,postali su efikasniji,heh neki napredak i na studentskoj[
Last edited by AMILA20 on 26 Jan 2012, 17:04, edited 1 time in total.
aidaim
Posts: 1547
Joined: 09 Jun 2010, 21:46

[quote="djems.tr"]
molim vas može li mi neko reći koje su moje obaveze, vanredni sam student, III godina, stari sistem...trebam li ovjeravati semestre i dali i mi trebamo prijaviti izborni predmet? i ako treba do kad su rokovi, baš sam zbunjena...
[/quote]Meni je rećeno da mi ne trebamo ovjeravat semestar, stari sistem koji obnavljaju. Koliko znam nemamo ni izbornih predmeta, to valjda imaju samo bolonjci..
emily
Posts: 228
Joined: 22 Sep 2009, 13:37

Imamo izborni na četvrtoj godini. Ja sam danas zvala studentsku i dobila odgovor da ne prijavljujemo izborni, samo upišemo u index onaj za koji se odlučimo. Ovjeru nismo radili prošle godine (apsolventi), nisam provjeravala za ovu ali mi je već davno rečeno da do završetka studija više ništa ne ovjeravam. Pozdrav!
Post Reply

Return to “III godina”