PFSA: Državno pravni razvitak BiH

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Judge Man
Posts: 415
Joined: 19 Oct 2009, 21:08

Moze li mi samo neko reci od kolko sati radi prva grupa, tj mi sto smo prezime L-R.  :mrgreen:
amela_v
Posts: 5
Joined: 02 Dec 2009, 22:32

[quote="Vanjica"]
Zna li neko kad je upis ocjena iz DPR,za ove sto su polozili 10.06...??
[/quote]

zna li mi neko reci ove grupe za DPR KAKO SE RASPOREDJUJU STUDENTI?
jinx
Posts: 41
Joined: 12 Oct 2009, 19:51

recimo...potpisala sam se da cu izaci na parcijalu, a ako ne izadjem sta se zbiva???? :f035:
Amethyste
Posts: 17
Joined: 06 Dec 2009, 20:47

[quote="berince_s"]
[quote="Amethyste"]
[quote="Torin"]
Ja nisam bio na vjezbama u srijedu kad su se studenti potpisivali za izlazak na parcijalu ali sam assistentu poslao mail u cetvrtak i pitao ga da li se mogu prijaviti i on mi je rekao da cu biti naknadno uvrsten na listu. Bez brige sigurno ce svima izaci u susret.
[/quote]

mozes li mi dat mail... koji crnjak.. ja sa bas u srijedu kad su se ljudi potpisivali polagala... "Metodiku nastave historije" na filozofskom... tu sam se na vandredno prebacila kad sam ove godine upisala 1 god... sad mi je crnjak da predmet koji sam izucavala 3 godine zivota ne mogu polagat  ;( ;( ;(

dal mi itko moze pomoc...  ;( ;( ;(
[/quote]


m.becic@pfsa.unsa.ba

sigurno ce ti izaci u susret....   (u mailu navedi i broj indeksa)
[/quote]

hvala lijepa  :biggrinlove: poslala sam mail sad samo da cekam i molim ... pa da vidim  :moli:
Dalila87
Posts: 10
Joined: 07 Dec 2009, 17:01

zna li neko u koliko sati je drzavnopravni razvitak?????
berince_s
Posts: 514
Joined: 30 May 2009, 18:27

[quote="jinx"]
recimo...potpisala sam se da cu izaci na parcijalu, a ako ne izadjem sta se zbiva???? :f035:
[/quote]
Nista...Izadjes regularno na ispit u jan.-feb. roku :kava:
Nincy
Posts: 67
Joined: 07 Dec 2009, 23:20

[quote="jinx"]
recimo...potpisala sam se da cu izaci na parcijalu, a ako ne izadjem sta se zbiva???? :f035:
[/quote]




ja ti predlazhem da izadjes...nista  ne gubis...
a3pa
Posts: 299
Joined: 12 Oct 2009, 13:58

moze li mi neko reci kako ide bodovanje i ocjenjivanje iz ovog predmeta??i jel izaslo vrijeme polaganja?
selmicaaa
Posts: 457
Joined: 01 Oct 2009, 22:10

[quote="a3pa"]
moze li mi neko reci kako ide bodovanje i ocjenjivanje iz ovog predmeta??i jel izaslo vrijeme polaganja?
[/quote]
nisam sigurna jel u toku danasnjeg dana izaslo vrijeme polaganja,mislim da ce ipak sutra.
a bodovanje ukupno je 30 bodova,2 esejska pitanja.imamo nekih 20tak min da uradimo test.prvo je rekao da ce kao 20 bodova biti za prolaz medjuitm na kraju je rekao da postoji mogucnost da ce i 16-17 bodova biti za prolaz.eto sretno
a3pa
Posts: 299
Joined: 12 Oct 2009, 13:58

[quote="selmicaaa"]
[quote="a3pa"]
moze li mi neko reci kako ide bodovanje i ocjenjivanje iz ovog predmeta??i jel izaslo vrijeme polaganja?
[/quote]
nisam sigurna jel u toku danasnjeg dana izaslo vrijeme polaganja,mislim da ce ipak sutra.
a bodovanje ukupno je 30 bodova,2 esejska pitanja.imamo nekih 20tak min da uradimo test.prvo je rekao da ce kao 20 bodova biti za prolaz medjuitm na kraju je rekao da postoji mogucnost da ce i 16-17 bodova biti za prolaz.eto sretno
[/quote]

a dobro to,nego ovee ocjene kako cemo dobit,to mi nikako nije jasno
Post Reply

Return to “I godina”