PFSA: Prva godina | Opća diskusija...

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
selmicaaa
Posts: 457
Joined: 01 Oct 2009, 22:10

ne mozes ih naci nikako na netu,samo na vratima kod asistenta
Last edited by selmicaaa on 18 Apr 2011, 20:18, edited 1 time in total.
codecivil
Posts: 636
Joined: 23 Sep 2009, 12:35

treba li 2 parcijale odnosno zavrsne ispite prijaviti na isssu??? moolim vas da mi neko kaze :dunno:
Last edited by codecivil on 18 Apr 2011, 20:19, edited 1 time in total.
master.x
Posts: 159
Joined: 12 Oct 2009, 23:53

ne objavljuju na netu drage koleginice :D
selmicaaa
Posts: 457
Joined: 01 Oct 2009, 22:10

[quote="adi"]
[quote="selmicaaa"]
[quote="Dalila87"]
Zna li neko kako mogu naci rezultate iz uvoda u drazavu i pravo na internetu.
[/quote]
ne mozes ih naci nikako na netu,samo na vratima kod asistenta

[/quote] treba li 2 parcijale odnosno zavrsne ispite prijaviti na isssu??? moolim vas da mi neko kaze :dunno:
[/quote]
ja koliko do sada znam ne treba,niko do sada nije nish rekao:=)
DE_integro_ED
Posts: 225
Joined: 07 Sep 2009, 01:35

Pozz :D

Odg mi ako ste sigurni, a ne "ja mislim" ...

Prvu parcijalu polozim i dobijem 25 bod. Izadjem na II parcijalu i padnem. Eh onda mi ne gine Integralno u Jan/Feb
Pitanje: U slucaju da odem na integralni, da li ovi bodovi sa I parcijale i dalje ostaju vazeci, ili se automatski brisu kad padnem na II parcijali. Molim dobar odg  :d055:
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Polažeš opet samo drugu parcijalu.
Amethyste
Posts: 17
Joined: 06 Dec 2009, 20:47

[quote="Amethyste"]
znaci ne ovisno dal si bio li ne dobijas potpise...  :S

mene zanima ova 1 i 2 smjena.. dal ce oni koji su 1 smjena otici u 2 smjenu sljedeci semestar ili obrnuto... ili ce 1 mjena biti uvijek 1 ... :U
[/quote]
ima li itko odgovor za moju deliemu.... ;(
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="Amethyste"]
[quote="Amethyste"]
znaci ne ovisno dal si bio li ne dobijas potpise...  :S

mene zanima ova 1 i 2 smjena.. dal ce oni koji su 1 smjena otici u 2 smjenu sljedeci semestar ili obrnuto... ili ce 1 mjena biti uvijek 1 ... :U
[/quote]
ima li itko odgovor za moju deliemu.... ;(
[/quote]

Po nekom pravilu, ako si sad prva smjena ostat ces do kraja akademske godine prva smjena. (Osim ako nisu sta izmislili, kao sto su uradili ove godine, kad su studenti od A do K druga smjena :S)
Amethyste
Posts: 17
Joined: 06 Dec 2009, 20:47

zato i pitam jer sam se nasla u situaciji da mi treba prijepodne slobodno... a ja 1 smjena.. kontala hajd 1 mj moze se proc nekako.. ali pomalo ludim tako ako se ne prebacujemo.. dal itko zna kako da napisem molbu.... ili je to samo ona obicna molba koja se pise kod SS.ovaca i preda se  njima ili nesto jos komplikovanije.. aaaaaaaaaa treba mi druga smjena.. podhitno..  ;( ;( ;(
Last edited by Amethyste on 18 Apr 2011, 20:20, edited 1 time in total.
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

Slusaj sad moju pricu !

Predao sam zahtjev za prebacivanje u drugu smjenu prije mjesec dana. I neki dan kad sam otisao na studentsku da pitam jel zavrsen moj zahtjev, oni kazu da nije jos !! Razljutim se i kazem "daj mi index" i pred njima onaj zahtjev poguzvam i bacim u kantu.

Ja cu ti poslati formu zahtjeva ako hoces, posalji mi tvoj mail na PP. Ali ne vjerujem da ces "plaho" uspjeti. Vrijedi pokusati !!!!!!!!!!!!!!
Last edited by Alen89 on 18 Apr 2011, 20:20, edited 1 time in total.
Post Reply

Return to “I godina”