PFSA: Finansije i finansijsko pravo

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Secernavodica
Posts: 186
Joined: 20 Jan 2012, 18:46

Thnx. Nisam sad u Sa pa ne mogu do kopirnice prije 29.-30.og. Ima li kakva dobra skriptica na ovom portalu?
Berich javi bogati jesi li polozila. Jel mislis da se ovaj ispit moze svladat u 8-9 dana?
Berich
Posts: 417
Joined: 09 May 2010, 20:15

Javit cu  :mrgreen: Pa eto , ja sam za 8 dana naucila , s tim da moras izdvojiti bar dan-dva za ponavljanje prije ispita jer se brzo zaboravi. Ako ne ponovis one prethodne lekcije sto si naucila , zaboravis ih dok zavrsis kompletno ucenje. Bar je meni tako bilo.
Nermica
Posts: 545
Joined: 12 Sep 2009, 16:14

Da li je neko siguran da je uporedo i rezultati i upis u ponedjeljak?
Berich
Posts: 417
Joined: 09 May 2010, 20:15

Profesor je rekao , citiram " Rezultati su u ponedjeljak u 13 sati kada je i upis ocjena za one koji imaju cistu godinu" . Ako ti to ista znaci.
Nermica
Posts: 545
Joined: 12 Sep 2009, 16:14

A sta je s onih kojima nije cista godina, da li njima gdje upisuje ? :D hvala na informaciji
Last edited by Nermica on 22 Jan 2012, 10:38, edited 1 time in total.
Berich
Posts: 417
Joined: 09 May 2010, 20:15

Za nas je rekao da ce vidjeti kako ce upisati , da li na drugi datum ili kako vec . Zbog toga je vjerovatno rekao da ne pisemo datum na prijavnice , a naravno da je pola raje upisalo . On je na to rekao da ce prekriziti datum i upisati nama naknadno. Trebalo bi se otici na taj uspis da vidimo sta ce s nama.

Ahhh , pricam kao da sam polozila vec :P hehehehehhe
Nermica
Posts: 545
Joined: 12 Sep 2009, 16:14

Hehe joj ja imam obligacije u ponedjeljak u 13.00 :r:r i nadam se da ako bi i nama to nesto upisivao da cu stici poslije ispita jer ne namjeravam propustiti rok radi toga :D a npr jucer mi je profesorica iz kpp1 upisala direktno u rubriku :) pa eto vidjet cemo kako ce to sve ici :)) i nadam se da cemo obje poloziti
Last edited by Nermica on 22 Jan 2012, 10:39, edited 1 time in total.
Cinderella_cool
Posts: 135
Joined: 28 Dec 2011, 20:03

prof na kpp juce je rekla da su ima rekli da odmah upisuju ocjene i na isss i u index :)
Dara
Posts: 149
Joined: 22 Nov 2010, 23:29

[quote="Berich"]
Za nas je rekao da ce vidjeti kako ce upisati , da li na drugi datum ili kako vec . Zbog toga je vjerovatno rekao da ne pisemo datum na prijavnice , a naravno da je pola raje upisalo . On je na to rekao da ce prekriziti datum i upisati nama naknadno. Trebalo bi se otici na taj uspis da vidimo sta ce s nama.

Ahhh , pricam kao da sam polozila vec :P hehehehehhe [/quote]

Mogu li te zamoliti ako položiš samo da obratiš pažnju kako da prijavimo za drugi termin ako nam nije cista godina da li i dalje nosimo prijave ili preko issa, eto molim te pa nam javi, hvala unaprijed :)
Last edited by Dara on 22 Jan 2012, 10:40, edited 1 time in total.
Pinkica
Posts: 120
Joined: 22 Aug 2009, 15:37

Oni koji su polozili na predroku kad upisuju ?
Post Reply

Return to “III godina”