PFSA: Radno pravo - stari sistem

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
hijuga11
Posts: 90
Joined: 22 Nov 2010, 12:23

mislim da ne mozes izaci ako nemas cistu godinu prethodnu jer lista po indexu.
joj danas je bilo katastrofalno sto se tice cekanja 40-tak nas je bilo, tako da se i po 2-3 sata cekalo.
sto se tice prolaznosti promijenljivo cak gore nego inace. valjda jer nas je bilo puno pa nas se htjeo sto prije da rijesi.
cujem da je na apsolventskim rokovima bolja prolaznost.
Medelica
Posts: 119
Joined: 30 Mar 2011, 14:59

Hvala na informaciji:)
assmiras
Posts: 87
Joined: 04 Jul 2011, 15:11

Ja nisam nista polozila, ali je covjek bio skroz ok. Cak i pomaze ako vidi da si radio. Ja sve kontam da je i do nas.... ne naucimo, odemo i onda tuc muc....

Pa ljudi zar nije odluka na snazi da se moze izlaziti na ispite bez obzira sto prethodna godina nije cista!!!! kolko znam svi se iste moraju pridrzavati....
Naprijed
Posts: 157
Joined: 19 Apr 2010, 19:58

prof. Dedic je bio ok, i vise nego ok, pomagao je , mijenjao pitanja onome ko ne zna jedno, pa postavi drugo i sve tako. Ali ako mislite poloziti jednu npr. prvu glavu iz radnog , a nauciti samo par lekcija , odnosno par recenica iz nekoliko lekcija onda to ne moze  :) .
Ako prof. kaze : "ne ucis iz knjige nego iz skripte" i ti izadjes i kazes : ljut prof. nesto i tako svima govoris da je kao ljut nesto, ne pomaze, sasviim je logicno da je do tebe jer ti on ne moze ni pomoci ako nema osnova za to, tj. ako ti samo sutis i cekas da ti on isprica lekciju koju bi ti trebao/la njemu.
Ne trazi puno vec samo osnovno i to je to .
stranger
Posts: 109
Joined: 21 Jun 2010, 14:22

nisam prijavila radno za drugi rok,stari sam sistem,ne znam sta da radim,jer mi prof nece dati da izadjem na ispit bez prijave,a stalo mi je da rijesim radno,zna li neko sta da radim,neki savjet.hvala puno
tina.
Posts: 205
Joined: 12 Sep 2009, 17:29

[quote="Naprijed"]
prof. Dedic je bio ok, i vise nego ok, pomagao je , mijenjao pitanja onome ko ne zna jedno, pa postavi drugo i sve tako. Ali ako mislite poloziti jednu npr. prvu glavu iz radnog , a nauciti samo par lekcija , odnosno par recenica iz nekoliko lekcija onda to ne moze  :) .
Ako prof. kaze : "ne ucis iz knjige nego iz skripte" i ti izadjes i kazes : ljut prof. nesto i tako svima govoris da je kao ljut nesto, ne pomaze, sasviim je logicno da je do tebe jer ti on ne moze ni pomoci ako nema osnova za to, tj. ako ti samo sutis i cekas da ti on isprica lekciju koju bi ti trebao/la njemu.
Ne trazi puno vec samo osnovno i to je to .
[/quote]


Drago mi je kolega da ste shvatili to na svome  primjeru i da ce to aBd slijedeci put biti vise nego prolaz ;)
Naprijed
Posts: 157
Joined: 19 Apr 2010, 19:58

Pa licno mi i nije drago sto sam to shvatio na ovaj nacin na koji jesam al sta je tu je .
A vama kolegice moderatorice hvala na podrsci, znam da vas posao moderatora (posebno ako si moderator cetvrte godine) ne obavezuje na to, pa onda ta podrska dobiva jos vece znacenje.
hvala jos jednom
Secernavodica
Posts: 186
Joined: 20 Jan 2012, 18:46

Molim kolege par informacija. Koliko otprilike pitanja bude po odredjenoj oblasti? Koliko pitanja prof.postavlja za socijalno pravo? Hoce li progledat kroz prste ako bas nisi siguran za soc.pravo? Da li pita po pojedinim lekcijama ili postavi neki institut pa da ti povezes odgovor iz vise lekcija? Molim vas puno bi mi znacilo, izlazim 7.og
hijuga11
Posts: 90
Joined: 22 Nov 2010, 12:23

postavlja 2 do 3 pitanja iz svake oblasti.
ako je dobre volje moze i zamijenuti pitanje.
a pitanja postavlja na razne nacine od toga da samo nabrojis podijele pa to toga da objesnis pojedinosti itd...
stranger
Posts: 109
Joined: 21 Jun 2010, 14:22

hoce li mi iko od kolega pomoci,kako da rijavim ispit sada,zelim izaci 7,je li iko imao slicno iskustvo,jer prof ne da bez prijave,kolegeeee helppppppppppp
Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”