PFSA: Krivično procesno pravo I

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
aidaim
Posts: 1547
Joined: 09 Jun 2010, 21:46

Dajte ako je još neko vidio na faksu rokove nek nam kaže, da ne moramo dolazit sat i po ranije?
majdychuy
Posts: 76
Joined: 01 Apr 2010, 15:20

Pa imas kolegice preko tri sedmice do ispita, otidji do fakulteta i provjeri  :f010:
abc
Posts: 43
Joined: 01 Dec 2009, 14:05

jel se citava knjiga sprema za integralni ispit ili samo do 13-tog poglavlja??? hvala
Adn@
Posts: 422
Joined: 14 Mar 2010, 17:39

da li je profesorica u petak na predavanjima dala ikakva pitanja za II parcijalu,kao sto je davala za prvu,pa oni koji su bili na predavanjima ako mogu da mi odgovore :D
Nina_M
Posts: 411
Joined: 23 May 2009, 12:20

[quote="abc"]
jel se citava knjiga sprema za integralni ispit ili samo do 13-tog poglavlja??? hvala
[/quote]

I mene ovo zanima, jer sam ja jos na prvim predavanjima sebi zapisala da je samo do 13. poglavlja :S
Zna li ko sa sigurnoscu? :D
madam_bovary
Posts: 64
Joined: 10 Dec 2009, 12:36

[quote="Adn@"]
da li je profesorica u petak na predavanjima dala ikakva pitanja za II parcijalu,kao sto je davala za prvu,pa oni koji su bili na predavanjima ako mogu da mi odgovore :D
[/quote]
prof ne daj pitanje samo na posljednjim predavanjima, nego uvijek kroz predavanje na odredjenu temu usput da pitanja... tako da ih je bilo i u petak al vezanih samo za mjere :)
aidaim
Posts: 1547
Joined: 09 Jun 2010, 21:46

Slala sam profesorici mail da pitam kakav će biti ispit za stari sistem,nije mi ništa odgovorila.Najvjerovatnije će biti usmeno, ali za svaki slučaj mogao bi još neko od starog sis. da pita, pa možda odgovori
hare
Posts: 49
Joined: 04 Jan 2011, 15:12

raja sto se iz druge knjige kpp2 najvise uci za stari sistem?Ima li jos neki dodatak,zakon ili sl. da treba spremiti??
Julie
Posts: 1016
Joined: 29 Aug 2010, 21:30

[quote="madam_bovary"]
prof ne daj pitanje samo na posljednjim predavanjima, nego uvijek kroz predavanje na odredjenu temu usput da pitanja... tako da ih je bilo i u petak al vezanih samo za mjere :)
[/quote]
Hajd molim te ako ti nije problem da napises koja je pitanja nabrojala za test, nisam mogla doci na predavanja zadnja.
aidaim
Posts: 1547
Joined: 09 Jun 2010, 21:46

[quote="hare"]
raja sto se iz druge knjige kpp2 najvise uci za stari sistem?Ima li jos neki dodatak,zakon ili sl. da treba spremiti??
[/quote]Mislim da se kao dodatak sprema zakon o međ. krivičnoj pomoći koji imaš na internetu, ako griješim nek me neko ispravi..
Post Reply

Return to “III godina”