Polaganje ispita ako nije čista prethodna godina studija

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Flaaa
Posts: 212
Joined: 22 Aug 2009, 15:04

pa ako razmisljamo na taj nacin onda trebamo zatvoriti fakultet i otvoriti kakvu birtiju da se druzimo svi zajedno.
nikad mi necemo biti civilizovani, uvijek cemo ostati kasaba u ovom svijetu.
svugdje u svijetu borba za prava su temelj na kojim pociva demokratija, samo kod nas to je po strani, a haverstvo je prvo.
Lucky Strike
Posts: 494
Joined: 21 Feb 2009, 23:18

Upravo tako. Nažalost, sve je to istina...
dincica01
Posts: 29
Joined: 01 Oct 2011, 01:00

je li zna neko nesto za prof. iz privrede, kako se ona izjasnila vezano za odluku...jer spremam ispit i ne bih voljela da me vrati...a, ako je prof.Jahic dozvolio mislim da ima nade, jer on je bas u novembru bio izricit vezano za to...
USP svaka cast na zalaganju, ali ovakve stvari se jednostavno desavaju na nasem fakultetu...lijep pozz
dora
Posts: 420
Joined: 24 Sep 2009, 11:39

Ima li novih informacija o uvažanju-neuvažanju odluke prof. o polaganju ispita bez čiste prethodne godine????
saly
Posts: 92
Joined: 06 Sep 2009, 09:39

Mene zanima moze li se izaci na ispit iz Autorskog ako nije cista treca?
Hvala na odgovoru :zamisljen:
Kanyta
Posts: 27
Joined: 10 Mar 2009, 22:15

[quote="dincica01"]
je li zna neko nesto za prof. iz privrede, kako se ona izjasnila vezano za odluku...jer spremam ispit i ne bih voljela da me vrati...a, ako je prof.Jahic dozvolio mislim da ima nade, jer on je bas u novembru bio izricit vezano za to...
USP svaka cast na zalaganju, ali ovakve stvari se jednostavno desavaju na nasem fakultetu...lijep pozz
[/quote]

prof Jahic nazalost nije promijenio misljenje, na ispit se ne moze izaci bez ciste godine..ja sam isla prije 15 dana i rekao je da ne moze i prije 2 dana sam pisala asistentici koja je bas tako rekla, da nazalost profesor nije promijenio misljenje i da treba prvo da ocistimo ispite...Prof. Zinka izricito neda izlazak na ispit, isla sam je ja pitati i jos mnoge kolege tako da znas odmah. Penologija se moze izaci, Medjunarodno privatno moze i Autorsko moze :) eto ako jos neko nesto sazna, nek stavi ovdje molim vas :) Hvala
saly
Posts: 92
Joined: 06 Sep 2009, 09:39

Hvala puno na odgovoru :d055:
nuki_cika
Posts: 1689
Joined: 06 Aug 2010, 22:30

[quote="Kanyta"]
prof Jahic nazalost nije promijenio misljenje, na ispit se ne moze izaci bez ciste godine..ja sam isla prije 15 dana i rekao je da ne moze i prije 2 dana sam pisala asistentici koja je bas tako rekla, da nazalost profesor nije promijenio misljenje i da treba prvo da ocistimo ispite...Prof. Zinka izricito neda izlazak na ispit, isla sam je ja pitati i jos mnoge kolege tako da znas odmah. Penologija se moze izaci, Medjunarodno privatno moze i Autorsko moze :) eto ako jos neko nesto sazna, nek stavi ovdje molim vas :) Hvala
[/quote]
a ja se zaista pitam može li iko ovakvim profesorima stati u kraj da ne provode samovolju :@
Last edited by nuki_cika on 05 Dec 2011, 21:33, edited 1 time in total.
dincica01
Posts: 29
Joined: 01 Oct 2011, 01:00

[quote="Kanyta"]
prof Jahic nazalost nije promijenio misljenje, na ispit se ne moze izaci bez ciste godine..ja sam isla prije 15 dana i rekao je da ne moze i prije 2 dana sam pisala asistentici koja je bas tako rekla, da nazalost profesor nije promijenio misljenje i da treba prvo da ocistimo ispite...Prof. Zinka izricito neda izlazak na ispit, isla sam je ja pitati i jos mnoge kolege tako da znas odmah. Penologija se moze izaci, Medjunarodno privatno moze i Autorsko moze :) eto ako jos neko nesto sazna, nek stavi ovdje molim vas :) Hvala
[/quote]

Hvala za info, bas bezveze, ostao mi je dio radnog i mislim da cu to poloziti u novembru, privredu sam bas spremala...
USP
Posts: 65
Joined: 25 Nov 2011, 03:19

29.11.2011. godine USP je poslao dopis prof. Petroviću (ko god želi neka nas posjeti u našim prostorijama i dobit će dopis na uvid) u kojem je zatraženo da se riješi ovaj problem u vezi sa profesorima i asistentima koji krše Odluku. Sutra ćemo održati sastanak sa prof. Petrovićem, tako da ćemo sutra imati više informacija o svemu ovome, te šta će se poduzeti da se ove nepravilnosti isprave.

[align=right]Vaš USP[/align]
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”