Apsolventski rokovi?

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Belaj
Posts: 143
Joined: 14 Apr 2010, 16:15

Jos samo kad bi neko kome je usput bio ljubazan pa uslikao rokove (stari sys & bolonja)  :f035:
anay
Posts: 34
Joined: 15 Mar 2010, 23:43

Molim vas ako znate napisite apsolventske rokove za bolonju...
Unaprijed zahvaljujem.
crazy
Posts: 396
Joined: 16 Mar 2009, 00:03

Pa jedno 10 postova isto pisete postavice vec neko sigurno :)
garak
Posts: 107
Joined: 22 Sep 2009, 09:46

Neko vas je zahebo opasno! Ja sam danas bio i nisam vidio nikakve rokove na oglasnoj od prve godine gdje inace izlaze apsoloventski rokovi!
Ali posto ce se opet naci neko pa pitati a jesi gledo po oglasnim plocama drugih godina onda cu reci odmah da sam obisao i njih !
:d055: :d055:
Ako budem isao i nasao rokove,obavjestim :D
clio
Posts: 228
Joined: 27 Jun 2009, 09:10

[quote="barbara"]
clio nije dobro praviti se pametan...kao sto vidis, rokovi su izasli, samo bi jos bilo dobro da ih neko postavi..
[/quote]
Ako ''praviti se pametan'' znaci biti dobro informiran onda to jesam kolegice barbara,a ako ne vjerujete procitajte post iznad mog!
P.S. kolega garak hvala na informacijama ,i dalje rokova nema ,provjereno u 15:00h
art vandeley
Posts: 196
Joined: 08 Jun 2010, 15:34

i ja sam bio danas nekad oko podne i nije bilo nikakvih rokova za decembar ;)
barbara
Posts: 41
Joined: 14 Aug 2010, 16:57

Kolegice clio stvarno nema potreba da se nalazite uvrijeđeni, ja sam samo postavila pitanje, niste bili obavezni odgovoriti na isto,a posebno ne na tako ruzan način...pozz
ostalim kolegama hvala na informacijama!
smarijana
Posts: 20
Joined: 08 Jan 2010, 22:28

Djevojka otisla na fax, napisala nam da nema rokova, neko poslije navodno bio i kao izasli rokovi... ne znam cemu rasprava.... naravno da se nasla uvrijeđena kad si joj lijepo napisala da se "ne pravi pametna", a djevojka napisala da je bila i da rokova nema... ko sad tu treba biti uvrijeđen?
Belaj
Posts: 143
Joined: 14 Apr 2010, 16:15

Ocito da je u pitanju mali nesporazum. Ako je iko kriv, to je fakultet i studentska sluzba. Cekaju zadnji dan da postave rokove.
Harvester_of_Sorrow
Posts: 364
Joined: 04 Feb 2010, 14:48

@smarijana, barbara, clio

Hajde, malo se prepirali i gotovo. Bilo-prošlo. :D Vratimo se iščekivanju zvanične informacije oko rokova. :D
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”