PFSA: Građansko pravo u Evropskoj uniji

Podforum studenata postidplomskog studija (II ciklus) Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Post Reply
bosari
Posts: 85
Joined: 09 Apr 2010, 17:18

temu za magistarski rad treba prijaviti do 01.12.2011. odnosno dogovoriti se sa odredjenim prof. kojeg izaberete naravno da to nije samo Bikić može biti bilo koji prof. osim Tomića, otidjite do onog prof. kod koga namjeravate raditi pa se dogovorite, sretno nadam se da je nesto jasnije
Amila_T
Posts: 8
Joined: 20 Oct 2011, 13:48

obzirom da niko do sada nije postavio pitanje, a tiče se ispita iz dijela koji predaje prof Povlakić.
Naime, dosta obavezne literature/članaka je na engleskom jeziku. To mi predstavlja problem u onom dijelu koji se odnosi na učenje na engleskom, a polaganje na bos/hrv/srp jeziku... što mi je u stvari malo smiješno.

Osim toga znam par ljudi koji ne govore engleski jezik, ali zato govore druge jezike...u ostalom engleski nije ni bio predviđen kao jedan od preduslova za upis ovog postdiplomskog.

Znate li ikoga od prošle generacije ko je polagao ovaj ispit? možda postoji prevod literature za kupiti?
sandman
Posts: 3
Joined: 06 Apr 2010, 23:40

Moze li neko  potvrditi dali  je tacno da predavanje iz EPP 28.11 odgodjeno?Tako sam cuo.
bosari
Posts: 85
Joined: 09 Apr 2010, 17:18

predavanja iz EPP neće biti 28.11.

što se tiće literature kod prof.povlakić ja koliko sam shvatila da će ona u kopirnici Grafo Art ostaviti svu potrebnu literaturu na bosanskom jeziku jer joj rećeno da će biti prevedeno
zna li neko da li se već moze kupiti pomenuta literatura
mecoberbo
Posts: 87
Joined: 11 Aug 2009, 18:03

Danas sam bio kod gospodje Danice. Informacija da teme za magistarski rad treba prijaviti do 1. decembra je netacna po njenim rijecima. Odnosno to se mozda ( po mom shvatanju ) odnosi na teme koje sami zelimo, a po njenim rijecima teme koje profesori ponude bice ponudjene na odobrenje nastavnickom vijecu tek u drugoj polovici decembra kad ce biti i izlozene na oglasnoj ploci zajedno sa informacijom o krajnjem roku prijave teme koji moramo ispostovati inace ce nam master biti ponisten pa sve ponovo. Taj krajnji rok ce mozda biti u februaru naredne godine ali naravno ni to nije sigurno. Sve dileme razrijesice obavjestenje na oglasnoj ploci u decembru. Tako mi je rekla pa prenosim
ClEoPaTrA
Posts: 631
Joined: 06 Jul 2009, 00:33

[/b]NAPOMENA:[/b] Sutra, 29.11.2011. godine svi studenti po rasporedu imaju predavanja kod prof. dr. Melihe Povlakić, a od narednog utorka samo studenti koji su uzeli izborni predmet kod pomenute profesorice.
toxic
Posts: 56
Joined: 30 Sep 2010, 08:50

Zar nam nisu otkazana predavanja za 29.11.11. i prenesena na petak 2.12.11.???
adda
Posts: 12
Joined: 18 Aug 2010, 14:51

zna li neko kada ce biti podjela sifri za isss?
ClEoPaTrA
Posts: 631
Joined: 06 Jul 2009, 00:33

Predavanja su otkazana i pomjerena za petak u 17 sati.
ClEoPaTrA
Posts: 631
Joined: 06 Jul 2009, 00:33

Poštovane kolegice i kolege, prof.dr.Meliha Povlakić nažalost još uvijek nije u mogućnosti održati predavanja zbog prehlade, pa se sutrašnja predavanja odgađaju i pomjeraju za utorak u 17 sati. U utorak ćemo svi zajedno imati nastavu, a već 13.12.2011. godine samo studenti koji su uzeli izborni predmet kod pomenute profesorice. Napominjem vam da redovno provjeravate vaše email adrese jer profesorica je slala, a i poslati će određene materijale. Također profesorica moli Saidu Porović i Dženanu Mustafić da ponovo dostave svoje email adrese na m.povlakic@pfsa.unsa.ba.

Lijep pozdrav...
Post Reply

Return to “II ciklus studija”