Polaganje ispita ako nije čista prethodna godina studija

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Post Reply
konacno_apsolvent
Posts: 45
Joined: 10 Oct 2011, 15:45

Molim sve,koji su ovdje na ovoj temi, ako imaju neke informacije o profesorima kako su reagovali, i sta sad kazu na odluku, neka napisu ovdje.
Amyyy
Posts: 63
Joined: 01 Mar 2009, 15:37

Danas je asistentica Iza Razija Mesevic na vjezbama  rekla da mozemo izaci i na parcijalni i zavrsni ako nismo zavrsili sve s prethodne godine  :)
konacno_apsolvent
Posts: 45
Joined: 10 Oct 2011, 15:45

koji je to predmet u pitanju tacno, kod asistentice Iza Razija, da li ima jos neko za koga znate da dozvoljava polaganje ako nije cista prethodna godina.
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Stvarno mi nije jasno zbog čega takva pitanja? K'o papagaj ponavljam da Odluka važi za SVE i da je SVI moraju poštovati.
konacno_apsolvent
Posts: 45
Joined: 10 Oct 2011, 15:45

Iskreno se nadam, postovani kolega...Iz vasih usta, u Bozije usi  :) Nadajmo se da se nece naci neko ko ce naravno, imati nesto protiv takve odluke...
konacno_apsolvent
Posts: 45
Joined: 10 Oct 2011, 15:45

Drage kolege,ima li sta novo vezano za ovu temu.Jesu li prof.sta govorili nakon dostavljenih odluka.Unaprijed zahvaljujem.
angie88
Posts: 25
Joined: 23 Feb 2010, 18:20

[quote="konacno_apsolvent"]
Drage kolege,ima li sta novo vezano za ovu temu.Jesu li prof.sta govorili nakon dostavljenih odluka.Unaprijed zahvaljujem.
[/quote]
Ja sam danas sa jos jednom kolegicom isla na konsultacije kod prof.Ajanovica koji je rekao da ne moze se izaci ako nije cista prethodna godina,takodjer ni prof.Jahic ne dozvoljava kao ni prof. Grebo...Jedino prof. Muminovic je dopustio  i prof Misita je dozvolio da se izadje na parcijalu iz Autorskog...
Hannibal
Posts: 321
Joined: 04 Apr 2011, 14:02

To za Prof.Grebu nije tacno,mnogi koji nemaju cistu godinu su izasli jucer na parcijalu!Molim vas da ne sirite dezinformacije!
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

[quote="angie88"]
Ja sam danas sa jos jednom kolegicom isla na konsultacije kod prof.Ajanovica koji je rekao da ne moze se izaci ako nije cista prethodna godina,[/quote]

Meni kolege sa PFSA Odjeljenja u Tuzli kažu da prof. Ajanović poštuje Odluku NNV-a.
nuki_cika
Posts: 1689
Joined: 06 Aug 2010, 22:30

Pa ja ne znam sta je njima? :@
AKO su im te odluke dostavljene na ruke sta se onda prave mutavi :@
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”