PFSA: Moderne pravne kodifikacije

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
2sexy4theworld
Posts: 42
Joined: 10 Sep 2010, 00:28

nije spominjala da ce test biti tezi,naprotiv vise puta je napomenula da ce od onih 20 biti samo 6 pitanja po 5 bodova,ali eto vise puta naglasila da imamo na umu da prof.ima ovu skriptu.vjerovatno je mislila da pazimo kako cemo formulisati odg.
Smacker
Posts: 632
Joined: 05 Nov 2010, 14:05

Da li neko zna tačan datum odbrane eseja, tema br 11. "Kalifornijski građanski zakonik: nastanak, sistem, izvori, karakter, recepcija", kod ass. Halapića.
irina07
Posts: 3
Joined: 15 Feb 2010, 14:43

jel mi netko meze reci da li je istina da ne mozemo izaci na test ako nismo prijavili esej???
malla
Posts: 121
Joined: 29 Sep 2010, 20:54

Da li mi moze neko reci gdje da nadjem prezentacije za ovaj predmet jer ih nema pod PRavnom Kulturom :/
arijen
Posts: 514
Joined: 29 Nov 2009, 22:41

Gledala sam nekoliko zadnjih stranica i nigdje nisam mogla naci u koliko je za drugu smjenu ispit?
I bila sam na faksu da vidim rasporede izlaganja eseja kod ass Halapica i nasla sam samo spisak od prosle godine :S Zna li neko gdje to pise ili slucajno da postavi i sl :)
A.B.
Posts: 243
Joined: 23 Jun 2010, 21:46

Asistentica je rekla da se test radi u terminu vjezbi, bar je tako za prvu smjenu :)
Layla22
Posts: 503
Joined: 11 Oct 2010, 20:43

Tako je i za drugu. Dakle, ispit je u terminu vjezbi :mig:
Irmma
Posts: 177
Joined: 01 Sep 2010, 01:27

Mislim da je bilo nepotrebno da se stavljaju svi odgovori na pravnike. Hvala djevojci koja je odgovorila, ali ovo je bilo nesto sto smo svi mogli uraditi, jer apsolutno nista nije mimo knjige. Ovako se samo zakomplikovalo, profesor ce vjerovatno biti puno sitnicaviji. Neke stvari se ipak ne moraju prepisati od drugih. :)))
Layla22
Posts: 503
Joined: 11 Oct 2010, 20:43

Meni se cini da se ja moram izviniti sto sam odgovorila na pitanja :c053: Ljudi, hajde onda recite vi meni kako bih ja trebala preformulisati rijeci koje su moje? Mislila sam da cinim uslugu svima, i stvarno nema smisla vise raspravljati. Ja nisam kriva sto je prof. dosao u posjed ove skripte. Ako ste sami odgovarali na pitanja, nece vam biti problem uraditi test i vjerovatno vama profesor nece sitnicaviti :mig:
Dacca
Posts: 584
Joined: 08 Dec 2010, 18:10

Layla sto pokusavas bit bolji na kraju ispadnes najgori...uvijek je to tako :d055:
Ti si pomogla velikom broju studenata, a oni kojima ne odgovaraju odgovori nek ih rade sami za sebe...
I ja sam sama ucila iz tih pitanja,istina neke sam odgovore promijenila ali opet si i meni samoj ucinila veliku uslugu ;)

Uostalom svako ce izaci na ispit za sebe i odgovorti kako misli da je najbolje  :cupo:
Post Reply

Return to “II godina”