PFSA: Međunarodno privatno pravo

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Sanjalica
Posts: 48
Joined: 01 Oct 2010, 13:58

JOj ja jos ne mogu sebi da dodjem...Pa dajte da se organizujemo pa da stvarno odemo i zamolimo profesora za odgodu??
Superjudge
Posts: 65
Joined: 30 Sep 2009, 13:00

Ma kakva odgoda, da je htio stavio bi termin kasnije.
crazy
Posts: 396
Joined: 16 Mar 2009, 00:03

Pa ti ako neces ne moras pitati hajde da se nadjemo pa da ga pitamo sljedece sedmice,ne znam kad je na faxu,uostalom ne znam sta ga kosta da nam malo odgodi zasto stari sistem uvijek nadrlja,naravno nek izvinu bolonjci .
Sanjalica
Posts: 48
Joined: 01 Oct 2010, 13:58

Evo kolegica kaze da je on na fax-u tek u cetvrtak,dan pred ispit :S tako da vise nemam nadu.Da se ne zavucemo bezveze a on da negativan odgovor.Pojma nemam ali mislim da je ova situacija jedna od mnogih gdje se vrlo malo postuju nasa prava.Mozda da idemo preko USP_a pa i Dekana,termin je dao jucer nije ispotovao cak ni rok od 15 dana!!!
Superjudge
Posts: 65
Joined: 30 Sep 2009, 13:00

I ja sam za odgodu ali se necu zavaravati da ce biti odgodjeno nego cu pokusati jos nesto ponoviti i nauciti u ovih 7 dana i izaci na ispit.

O nekakvim odgodama se ovdje prica pred svaki termin a koliko se ja sjecam nikada se to nije desilo, barem u zadnjih 5-6 mjeseci.
crazy
Posts: 396
Joined: 16 Mar 2009, 00:03

Tacno kolega naravno da treba uciti a ne cekati odgodu, al treba ppitati pa ako dobijemo vise vremena jos bolje.
esmiraa
Posts: 67
Joined: 13 Aug 2009, 16:24

Dakle, kada je ispit za boloniju ??
mikilica
Posts: 200
Joined: 01 Dec 2010, 17:34

Eh ovako,,ljudi moji ucite na zamajavajte se jer je ispit 11og,,juce isli da ga pitaju da pomjeri i zasto nije zadnji cetvrtak u mjesecu i rekao kolegama starog sistema  da je doslo do promjene i da je morao dati tad termin zbog velike guzve na proslim terminima pa kako se ne bi ponovilo isto sad jer drzi i predavnja pa ne moze sve stici te da ovo nisu redovni termini koji se daju 15dana prije nego apsolventski koji se ocekuju cim pocne mjesec od prvog znaci,,,,,,,te da ko nije ucio do sad.. nista mu i ne znaci da pomjeri jer nece ni nauciti jer predmet zahtijeva vise vremenskog rada a ko je ucio i naucio svejedno mu je da li je 11og ili kasnije!! to je bio njegov odgovor,,nije fer ali mi vazda nadrljamo tako da je ispit defff 11.11!!  sretno :moli: :kava: :kava:
esmiraa
Posts: 67
Joined: 13 Aug 2009, 16:24

da li se 11.11. dakle odnosi na stari sistem posto su ga pitali studenti starog sistema?

Logicno da znaci PUNO da li je ispit 11. ili je 22./24. !!
Last edited by esmiraa on 04 Nov 2011, 12:43, edited 1 time in total.
Majaaaaaa
Posts: 106
Joined: 19 Nov 2009, 20:36

ok, može li neko konkretno reći da li je 11. samo stari sistem, da se barem mi bolonjci ne sikiramo.
Post Reply

Return to “IV godina”