PFSA: Građansko procesno pravo - stari sistem

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
barbara
Posts: 41
Joined: 14 Aug 2010, 16:57

hvala puno MI2
Belaj
Posts: 143
Joined: 14 Apr 2010, 16:15

Moze li neko napisati gdje se nalazi kabinet asistenta. Da ne lutam po faxu  :mrgreen:
Chmoljo
Posts: 99
Joined: 30 Sep 2009, 17:15

Mislim da je kod čitaonice na prvom spratu. U svakom slučaju pitaj na portirnici :)
art vandeley
Posts: 196
Joined: 08 Jun 2010, 15:34

Kod citaonice na prvom spratu je kabinet prof. Omanovica. Ja sam danas trazio kabinet asistenta da predam prijavu ali nikako nisam mogao da nadjem tako da moram sutra ponovo pa ako neko zna neka me uputi...
maki987
Posts: 15
Joined: 04 Jun 2009, 15:51

prizemlje, lijevo, treci ili cetvrti kabinet.
Chmoljo
Posts: 99
Joined: 30 Sep 2009, 17:15

[quote="art vandeley"]
Kod citaonice na prvom spratu je kabinet prof. Omanovica. Ja sam danas trazio kabinet asistenta da predam prijavu ali nikako nisam mogao da nadjem tako da moram sutra ponovo pa ako neko zna neka me uputi...
[/quote]

Pa zašto nisi pitao nekoga... :S evo rekao je kolega, odmah lijevo od hola, pored kabineta Lučića, pa desno.
lejlaaa
Posts: 181
Joined: 03 Feb 2010, 21:00

Jel tacno da stari sistem polaze gpp kod prof.Melihe,kad je ustvari ispit,da li je9.11 u 16h!Nista mi nije jasno,ovo sam procitala na opcoj diskusiji!Kako ce biti ispit da li je neko kontaktirao prof,pismeno,usmeno,koliko pitanja?Da li je neko nesto saznao?hvala!pozzz
dora
Posts: 420
Joined: 24 Sep 2009, 11:39

Katastrofa...Ne mogu da vjerujem da ću se ponovo "peglati" kod prof. Melihe... :(:(  plače mi se :(...
gojmerac
Posts: 26
Joined: 01 Jan 2010, 21:39

Hey ljudi, bio sam prije neki dan kod ass. Idriza(koji usput receno blago pretenduje da ponese titulu Duvnjak jr. sto izgledom, sto glasovitim obracanjem prema ostalim kolegama ass)i prijavih ispit i doceka me neugodan hladan tus....helem, upitah ga za one priznate polozene dijelove, kad lik mrtav hladan odgovori da od toga nema nista...i da sa prof.to pogledam......malo mi ovo sve izgleda na **** lud zbunjenog varijantu.....Al, hoce li me ko prosvijetlit....jer nas blago receno poprilicno tiltovase(kao da smo fliper) sa ovim forama priznajemo i obrnuto....hvala unaprijed...:)
cura
Posts: 31
Joined: 04 May 2010, 15:18

I nama je juce tako rekao,pa smo otisle odmah Dekanu,Dekan je rekao da ce nam biti priznati dijeliovi...tako da ce o ovom problemu danas pricati oko pola 11-11 i bit cemo obavjesteni
Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”