PFSA: Državno pravni razvitak BiH

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="vicky"]
Ja jedva čekam ovo da nastavim učiti! Poslije sociologije mi je sve smiješno. Ona me ubi u pojam. Predosadno.  :uzdise:
[/quote]

Hehehehe, tek ces ti vidjeti sta je predosadno kad ti u drugom semestru dodje metodologija !!! Prosto da se ubijes od dosade, naucis sve to i polozis, ali nikad neces skontati sta si ucila  :D
vicky
Posts: 213
Joined: 04 Jun 2009, 14:42

[quote="alenko_sa"]
Hehehehe, tek ces ti vidjeti sta je predosadno kad ti u drugom semestru dodje metodologija !!! Prosto da se ubijes od dosade, naucis sve to i polozis, ali nikad neces skontati sta si ucila  :D
[/quote]

Hahaha, znam, obnavljam  :mrgreen:
Galija
Posts: 21
Joined: 19 Nov 2009, 20:42

email ass.Bečića? Ima li ko :D
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

[quote="igla"]
email ass.Bečića? Ima li ko :D
[/quote]

http://www.pfsa.unsa.ba/stream/stream.php?kat=57

svi profesori i saradnici

A i lagano ti je znati mail

svima ide na foru:

prvo slovo imena pa tacka pa prezime

znaci

m.becic@pfsa.unsa.ba
Anida Kadric
Posts: 20
Joined: 23 Nov 2009, 15:33

[quote="Elmaaaaaa"]
predmet koji je lako naucit zapamtit dok je bkp jos laksi i manje obiman :) sve u svemu predmeti iz kojih mozete izvuci dobre ocjene
[/quote]


Kako je to lijepo cuti..nadam se da je tako :D
vecaveca
Posts: 694
Joined: 29 Sep 2009, 16:53

Samo mi reci te do koje lekcije treba uciti posto ucim iz skripte ???  ;)
vicky
Posts: 213
Joined: 04 Jun 2009, 14:42

[quote="vecaveca"]
Samo mi reci te do koje lekcije treba uciti posto ucim iz skripte ???  ;)
[/quote]
Kolega, i ti si počeo zabušavali  :mrgreen:  Pogledaj prvi post na ovoj stranici.  :)
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

Jel istina da je na proslim vjezbama asi. Becic rekao da ce biti samo esejska pitanja ??

I da ste se vi izborili za samo 2 esejska pitanja,iako je on htio da bude 5 :D
senadc
Posts: 10
Joined: 25 Nov 2009, 20:59

ja sam vanredan...i zaposlen sam..tako da nemam vremena da dolazim na vezbe i predavanja...zelio bih da mi neko odgovori ukoliko zna...da li postoje odredjena pitanja za ovaj predmet..i dokle po knjizi bi trebali da naucimo..hvala
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

[quote="senadc"]
ja sam vanredan...i zaposlen sam..tako da nemam vremena da dolazim na vezbe i predavanja...zelio bih da mi neko odgovori ukoliko zna...da li postoje odredjena pitanja za ovaj predmet..i dokle po knjizi bi trebali da naucimo..hvala
[/quote]

Ako ucis po Viskovicu ucis do 79. strane jer je to predmet "Drzava",a "Pravo" je drugi predmet koji ce nam biti u II semestru  ;)
Post Reply

Return to “I godina”