PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
lemon tree
Posts: 98
Joined: 13 May 2009, 22:21

[quote="art vandeley"]
Evo jos jednom pitanje koje se vec ranije ponavljalo i zbog toga se unaprijed izvinjavam ali moram da otklonim neke nedoumice... Dobro poznata je informacija da studenti kojima u ovoj akademskoj godini pocinje teci (po prvi put) apsolventski staz ne moraju placati upis tj. obnovu. Eh sad , da li je potrebno bilo sta drugo uraditi npr. odnijeti index na sluzbu radi neke potvrde , ovjere ili slicno i da li apsolventi moraju platiti onih 5 km za biblioteku?
[/quote]

studenti kojima je ove godine poceo teci apsolventski staz, potrebno je samo da imaju ovjeren 8.semestar, da prijave regularno ispite na studentskoj i to je sve. nikakve dodatne radnje nisu potrebne. a sto se tice biblioteke, mislim da se treba platiti u slucaju da imate namjeru koristiti biblioteku. 
stvarno, kada ce se smilovati da objave apsolventske, krajnje je vrijeme....sto kaze kolega, da se mozemo organizovati!
nadjaibis
Posts: 214
Joined: 27 Jan 2010, 15:58

ja sam danas cula da je intelektualno 01.11 a privreda i ugovorno 18.11...toliko do sada...a valjda ce uskoro objaviti zvanicno rokove
lemon tree
Posts: 98
Joined: 13 May 2009, 22:21

otici cu ja kasnije do faxa, pa ako bude nesto objavljeno podijelicu s vama, naravno. :)
crazy
Posts: 396
Joined: 16 Mar 2009, 00:03

Ja danas bila nema nista
hanica
Posts: 86
Joined: 31 Mar 2010, 21:37

Kako stoji situacija sa polaganjem ispita sa četvrte godine, iako je ostao ispit iz prethodne?  Hoće li biti realizirana ona odluka koja je donesena 12.10., hoćemo li moći izaći vec u novembru na te ispite?

"Odluka kojom je studentima omogućeno  polaganje ispita bez obzira da li su položeni svi ispiti sa prethodne godine, tj. da li su položeni preneseni ispiti, biće proslijeđena svim profesorima u pismenoj formi na sljedećoj sjednici Naučno-nastavnog vijeća, koja će se održati početkom novembra. Odluka je konačna i ovu mogućnost imaju svi studenti."
Bosna
Posts: 61
Joined: 10 Apr 2010, 11:16

Moze li neko reci hocemo li na apsolventske rokove dolaziti samo sa prijavom ili ima neki drugi nacin prijave ?
jopa
Posts: 122
Joined: 24 Nov 2010, 12:55

ispiti za apsolventske rokove se prijavljuju zadnju sedmicu mjeseca,  na studentskoj sa indexom i prijavom!
salivali
Posts: 34
Joined: 30 Sep 2009, 12:19

[quote="jopa"]
ispiti za apsolventske rokove se prijavljuju zadnju sedmicu mjeseca,  na studentskoj sa indexom i prijavom!
[/quote]
meni kolega maloprije javi sa faxa,
da je na oglasnoj zakaceno obavjestenje po kojem apsolventi i po starom i novom programu
vise ne moraju prijavljivati ispite na studentskoj vec na ispit dolaze sa prijavom.
lemon tree
Posts: 98
Joined: 13 May 2009, 22:21

a jesu li izasli rokovi ?
tina.
Posts: 205
Joined: 12 Sep 2009, 17:29

Na oglasnoj nema nista, samo stari rokovi i ona obavjest vezano za upravu a tice se samo bolonje to je sve.
Post Reply

Return to “IV godina”