PFSVEMO: Građansko pravo

Sad ste već na pola puta...
lulu
Posts: 4
Joined: 16 Jun 2011, 11:40

moze li mi netko napisati kako je prosao ispit na prvom roku u 9mj? je li bio usmeni ili pismeni???
mmarija
Posts: 7
Joined: 27 Apr 2010, 20:23

Prvi rok u 9-om je bio usmeno, drugi pismeno i dekanski usmeno..!!!
lulu
Posts: 4
Joined: 16 Jun 2011, 11:40

svejedno,hvala.prosla sam na pismenom :D
LegallyBlondeX
Posts: 24
Joined: 20 Sep 2011, 20:41

Gdje se može nabaviti originalna nova knjiga, zna itko?  :moli:
Hvalaaa.  :D
Stanko
Posts: 4
Joined: 24 Oct 2011, 19:05

Oprostite, ja sam novi na faksu, prebacio sam se iz Zagreba i imam ovu knjigu od autora Klarić/Vedriš iz 2006...jel mi može netko reć koja je točno literatura iz Građanskog prava. Hvala
p.s.gledao sam na službenim stranicama Fakulteta ali link za Prvu ili bilo koju godinu neće da se otvori...pa me zanima di na netu uopće mogu saznat koja je literatura za bilo koji ispit na ovom faksu..hvala ;)
Last edited by Stanko on 24 Oct 2011, 19:38, edited 1 time in total.
LegallyBlondeX
Posts: 24
Joined: 20 Sep 2011, 20:41

Ta knjiga koju imaš iz Građanskog prava treba, samo čini mi se starije izdanje 2003. godine ili 2005. godine, a za literaturu kucaj na google "popis literature 2" i izbaci ti za drugu godinu itd.  :D
Last edited by LegallyBlondeX on 14 Dec 2011, 01:39, edited 1 time in total.
Stanko
Posts: 4
Joined: 24 Oct 2011, 19:05

Hvala ti puno ;) evo pronašao sam, super...ali tu piše i da tribaju neki Zakoni, a prijateljica koja je položila prošle godine mi je prije tjedan dana rekla da se ne tribaju učit nikakvi zakoni??? znači samo knjiga???
DrljachA
Posts: 5
Joined: 14 Oct 2011, 10:17

Poštovane kolege, ova godinica prošla je relativno uspješno  :) ,okrećemo se novim pobjedama .
Dakle,pročešljao sam forum više-manje i sad me zanima dali je dovoljna literatura koju sam prikupio : vedriš-klarić 2006 (skripta sa ovog portala, 150-ak stranica), i također skripta "opći dio" sa bh pravnika 50-ak stranica ???

Kakva je praksa ispitivanja početkom semestra tj 2.mjesec .. pismeno-usmeno , na što da se stavi težište (dali postoji neka lista ispitnih pitanja ili je to ovdje nemoguće sastaviti ahha),, bilo bi od velike pomoći ako se kome da prenijeti svoje utiske :-)

unaprijed Hvala!
mimica02
Posts: 46
Joined: 17 Feb 2011, 23:02

samo knjiga,ne znam za skriptu,ali zakoni ne trebaju,bar nije prije trebalo,ali za skriptu nisam sigurna,mozda bi bilo dobro da se javi neko ko je polozio po skripti...sto se tice pitanja...mislim da nema potrebe jer sve pita nema nicega sto bi se moglo preskociti!jaaaako zahtjevna profesorica!
DrljachA
Posts: 5
Joined: 14 Oct 2011, 10:17

Da, a onako ovih 200-tinjak stranica A4 formata je onako solidna knjiga haha ( dvije skripte), ova vederiš-klarić 2006(skripta) je kao i knjiga -rekoše mi kolege. ??? A iskombinirati ćemo nešto :-)
Post Reply

Return to “Druga godina”